Head Basketball merr një azhurnim me dy karaktere të reja

Një nga lojërat e mia të preferuara sapo mori një azhurnim të ri që shton disa lojtarë të rinj. Në këtë rast loja Koka e Basketbollit, arrin versionin 1.11 me pak ndryshime krahasuar me versionin e mëparshëm, por mjaftueshëm.

Shtë një lojë zbavitëse në të cilën do të duhet të garojmë në një fushë basketbolli kundër një kundërshtari që do të bëjë gjithçka që është e mundur për të mos na shënuar, madje na goditi. Nuk është një lojë simulimi larg saj, prandaj mos e prisni këtë nga Head Basketball, kjo është një lojë e rastësishme që do të na lejojë të kalojmë pak kohë të shpërqendruar para Mac. 

Versioni i ri arrin pas një kohe mjaft të gjatë që kur u lëshua azhurnimi i mëparshëm dhe në të shtohen disa lojtarë në terren: nga Vietnami në Dao dhe nga Maroku në Samir. Përveç kësaj, performanca e lojës është përmirësuar dhe disa gabime të versionit të mëparshëm janë zgjidhur.

Nëse dëshironi të kaloni një kohë argëtuese goditja e kundërshtarit dhe hedhja e topit në shportë për të shtuar sa më shumë pikë të jetë e mundur Me këta lojtarë "të mirë", kjo lojë mund të jetë interesante për ju. Ne tashmë kemi thënë që nuk është një lojë me grafikë spektakolare dhe nuk përmban një mënyrë historie, por është e vërtetë që grafikët janë shumë korrekt për llojin e lojës që është dhe me këtë mënyrë Arcade ne kemi orë të argëtimit të garantuar . Head Basketball, mund të shkarkohet plotësisht falas nga Mac App Store dhe lejon mundësinë e blerjes nga vetë loja.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.