Beats nga Dre lançon Powerbeats Pro të ri në partneritet me organizatën Klani FaZe

Klani FaZe Powerbeats Pro

Apple vazhdon të lëshojë kufje për të arritur të gjitha llojet e përdoruesve. Me fillimin e fundit të AirPods Max, tani është radha e kufjeve që nuk janë aq fanatike ose me një cilësi të tillë. Ato lëshohen nën filialin e kompanisë Beats nga Dre. Kjo ka pasur një simbiozë të mirë me organizatën e lojërave video FaZe Clan dhe ata kanë lansuar ato që janë, guxoj të them kufjet më agresive në dizajn të të gjitha deri më tani dhe duket se ka me dizajne të guximshme. Sprezantoni Powerbeats Pro të ri.

Powerbeats Pro i ri do të prezantohet së shpejti në shoqëri, megjithëse tashmë kemi modelin që do të dalë në shitje në bashkëpunim me organizatën e lojërave video. Faze Clan. Filiali i Apple, Beats by Dre, si rezultat i bashkëpunimit me këtë organizatë ka lansuar kufjet e reja që sjellin një dizajn për më të guximshmit. Ne disa tonet e kuqe dhe të zeza Dhe me një dizajn si maskim, ne kemi kufje të gjeneratës së fundit sipas stilit të ndërmarrjes sportive.

Klani FaZe është një organizimi profesional i lojërave video dhe argëtim lojërash. Ajo përmban lojtarë në lojëra të shumëfishta të njohura, përfshirë "Call of Duty", "Rocket League" dhe "Counter-Strike: Global Offensive". Ky model i ri vlerësohet të lançohet në 22 Mars.

Edicioni i kufizuar Beats FaZe Clan Powerbeats Pro ndërthur botën e lojrave profesionale dhe sporteve tradicionale me kufjet që ju nevojiten për të futur kokën në lojë. Në kufje paraqitet kamoja portreti i tigrit të kuq të FaZe dhe logoja e Klanit FaZe në kasën e karikimit. Këta bëjnë homazhe për lëkurën ultra elite në lojën tuaj të preferuar me revole të personave të parë. Përveç FaZe Clan Powerbeats Pro, ju do të keni mundësinë të merrni një numër të kufizuar të Paketave të Koleksionistëve. Në dispozicion për blerje përmes vizatimit në NTWRK 22 Marsi. Këto pako përfshijnë një bluzë të nënshkruar nga Ben Simmons 1. Kartat e vërtetuara dhe të nënshkruara të tregtisë së sipërme të Deck FaZe Clan. Dhe basketbollit e nënshkruar FaZe.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.