Beats Fit Pro tani është i disponueshëm jashtë SHBA-së.

BeatsFitPro

Disa muaj më parë Apple prezantoi kufjet me valë BeatsFitPro, por për shkak të mungesës së njësive të prodhuara, ato ishin të disponueshme vetëm në SHBA Që nga sot, ato tashmë mund të blihen në shumë vende të tjera, përfshirë Spanjën.

Tani mund të hyni në faqen e internetit të Apple Store dhe t'i rezervoni ato, me një kohë dorëzimi deri në fund të muajit. Konkretisht për datën 28 ​​janar, nëse i porositni sot. Nëse gjëja juaj është të dëgjoni muzikë ndërsa bëni sport, tashmë keni një mundësi më shumë për të zgjedhur nga marka prestigjioze e kufjeve në pronësi të Apple: Beats.

Duke filluar nga sot, jo vetëm që mund të blini një Beats Fit Pro në Apple Store në SHBA, por mund ta porosisni edhe në shumë vende të tjera, si Mbretëria e Bashkuar, Irlanda, Franca, Italia, Gjermania, Vendet Holandë, Belgjikë, Zvicra, Suedia, Kanadaja, Australia, Zelanda e Re, Japonia, Singapori, Koreja e Jugut dhe sigurisht, España.

Disa muaj më parë Apple filloi të tregtojë në vendin e saj të origjinës një model të ri të kufjeve me valë nga firma e saj Beats: BeatsFitPro. Një ideal i ri në vesh për sport, me majat fleksibël të krahëve që ofrojnë një përshtatje më të sigurt në vesh.

Është një model i ri Beats me karakteristika të ngjashme me ato të AirPods Pro, duke përfshirë anulimin aktiv të zhurmës me modalitetin "Transparency", audio hapësinore me gjurmimin dinamik të kokës, një çip H1 për çiftimin me një prekje dhe kalimin automatik midis pajisjeve Apple, mbështetjen e Hey Siri dhe më shumë.

Beats Fit Pro përmban gjithashtu deri në gjashtë orë kohë dëgjimi për karikim, pajtueshmëri me pajisjet Android, rezistencë ndaj djersës dhe ujit të vlerësuar me IPX4, një kuti karikimi USB-C, majë veshësh të personalizueshëm silikoni me tre opsione përmasash, etj.

Beats Fit Pro tani është i disponueshëm për t'u porositur paraprakisht nga Apple Online Store, me opsione ngjyrash të zeza, të bardha, vjollcë dhe gri. Ata janë me çmim 229,95 Euro dhe do të dorëzohet në fund të muajit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.