MacOS Catalina Beta 3, rasti kryesor i tetorit, çështja AirPods Pro dhe shumë më tepër. Më e mira e javës jam nga Mac

Unë jam nga mac

Versione të reja beta të OS të ndryshëm për zhvilluesit, lajmet në lidhje me fjalën kryesore që Apple nuk do të festojë këtë tetor dhe lajmet e tjera të rëndësishme nga kompania Cupertino janë më i shquar i javës në Unë jam i Mac.

Possibleshtë e mundur që kjo javë të ishte e rëndësishme për të ditur nëse Apple do të na paraqiste produkte të reja në një fjalim kryesor dhe gjithçka duket se ka qenë në prapavijë tani. Ne gjithashtu kemi gjithnjë e më pak mundësi për të parë të re MacBook Pro 16 inç dhe lajme të tjera që gjoja u prezantuan në këtë fjalim kryesor. E gjithë kjo mund të përgatitet për një azhurnim të heshtur nga Apple, por ndërsa kjo do të ndodhë, ne do të shohim më të mirën e javës në internet.

Apple Pay

Ne fillojmë me lajmet në të cilat DigiTimes paralajmëroi ardhjen e këtij MacBook Pro të ri 16 inç inç deri në fund të këtij tetori. Sigurisht që kjo gjithsesi mund të ndodhë, por që atëherë duket më e çuditshme nuk ka ftesa për një prezantim kryesor, kështu që ne do të shohim se çfarë do të ndodhë.

Lajmet e mëposhtme kanë të bëjnë me macOS Catalina beta 3 dhe është se ne nuk ndalemi së marruri versione të reja të këtij OS dhe Apple lançoi beta-n e tretë për zhvilluesit. Nuk është një version që shton ndryshime drastike, por është e rëndësishme që ato të vazhdojnë përmirësimin e stabilitetit dhe sigurisë së sistemit.

Mac Pro

Ne vazhdojmë me një lajme në lidhje me lansimin zyrtar të Mac Pro, po ai ekip që gjithashtu mund të jetë nisur pas një fjalen kryesore këtë muaj dhe është në pritje. Duket se do të ishim afër marrjes së kësaj pajisje në dyqanet e ndërmarrjes megjithëse duhet të qëndroni të durueshëm.

Më në fund nuk mund ta harrojmë atë çështje për supozuar AirPods Pro e cila u zbulua në media këtë javë. Pasi kemi parë një dizajn të mundshëm të këtyre kufjeve pa tela Apple ne tashmë kemi kapakun përkatës dhe kjo është diçka që duhej të ndodhte. Ne do të shohim se ka të vërtetë në të gjitha këto gjithashtu sepse kemi ndjesinë që këtë vit nuk do të shohim AirPods Pro të ri dhe më pak duke marrë parasysh që tashmë gjenerata e dytë u lançua marsin e kaluar.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)