BetterTouchTool, thelbësore për Mac-in tuaj me shumë prekje

BetterTouchTool

Nëse keni një Mac me trackpad me shumë prekje ose sapo keni blerë një Mouse MagicJini shumë të vëmendshëm ndaj BetterTouchTool, pasi është një aplikacion që do të bëhet i domosdoshëm në Mac tuaj.

Me BetterTouchTool mund të caktojmë një mori gjestesh të personalizuara te Mac-u ynë, me deri në 11 gishta për një faqe me shumë prekje dhe 5 gishta për Miun Magjik të ri të mahnitshëm.

E vërteta është se programe si këto më bëjnë të adhuroj komunitetin Maquera, veçanërisht pasi krijuesi i tij e azhurnon vazhdimisht dhe na e ofron falas. Një e çarë!

Shkarkoni | BetterTouchTool

Burimi | Ueb -faqja e Apple


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.