BetterZip 2, opsioni më i mirë për të menaxhuar skedarët e kompresuar në OS X

Imazhi i Ri

 

Menaxheri Skedarët e kompresuar OS X Nuk është keq për detyra të thjeshta, por nëse duam të shkojmë pak më tej na duhet një aplikim më i plotë, dhe nga këtu vjen BetterZip.

Trajektore interesante

Ky aplikacion nuk është i ri, në fakt unë e kam përdorur atë për vite me rradhë, por do të gënjenim më shumë sesa politikanët nëse do të thonim që versioni i parë ishte vërtet në lartësinë e detyrës. Seksioni grafik nuk ishte asgjë për të shkruar në shtëpi, por me versionin 2 mund të themi se është shumë interesant në pothuajse gjithçka: performanca, dizajni dhe dobia.

90% e përdorimit që ne do t'i japim aplikimit do të jetë ajo që do të heq nga zinxhiri, por BetterZip Kjo na lejon të bëjmë skedarë ZIP pa problem, madje edhe me mundësi të përparuara siç është vendosja e një fjalëkalimi, ndarja sipas madhësisë ose kriptimi i skedarëve për të pasur sigurinë maksimale të mundshme.

Ndonjëherë duket sikur paguan për një menaxher i ngjeshur i skedarëve Nuk ia vlen, por nuk ndaj mendimin. Në fund, ne i përdorim ato shumë dhe shfaqje me cilësi të aplikacioneve. Dhe kjo është ajo.

Lidhja | BetterZip


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

5 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   juliaarmasmartin dijo

  A i mbështet skedarët .rar?

  1.    purplenano dijo

   Po, i mbështet ata. Edhe për mua është thelbësore.

 2.   David Christian Duke Gallego dijo

  Unë rekomandoj Archiver, përdorimi i tij është të tërheqësh, lëshosh dhe të tregosh një buton çfarë dëshiron të bësh, të kompresosh, të ndash, të nxjerrësh dhe të bësh voila. Ai mbështet zip rar dhe shumë më tepër. Shumë minimalist dhe i shpejtë

 3.   brhfgviwk dijo

  Çfarë të bëj kur më kërkon një fjalëkalim për të shkëputur një skedar?

 4.   Hektori dijo

  Unë qëndroj me Kekën! Freeshtë falas dhe bën të njëjtën gjë, megjithëse dyqani Apple ka një kosto minimale.