BioShock 2 në shitje për një kohë të kufizuar në Mac App Store

BioShock 2

Sot ju sjellim disa nga ofertat në Mac App Store, një nga ato lojërat më të mira për Mac dhe një nga qitësi më i mirë. Thellë në botën e shkatërruar nënujore të Rapture City, Motra juaj e dashur e Vogël, Eleanor, pret kthimin tuaj. Si Babi i saj i Madh, ju e keni mbrojtur atë nga një botë e të rriturve të çmendur dhe tani duhet ta ruani të sigurt nga ata që kërkojnë që gjithçka të ndahet.

Dhjetë vjet pas ngjarjeve të Bioshock, Rapture ka rënë nën kontrollin e një kulti kolektivist që planifikon të transformohet Eleanor në një mesia e programuar gjenetikisht, e cila do t'i japë fund individualitetit përgjithmonë. Për ta ruajtur, duhet të vendosni një kombinim unik të shënjestër, lojë me role dhe maskim ndërsa depërtoni në sallat e Rrëmbimit për t'u përballur me rrëmbyesit e tyre. Pastaj ju lëmë a gameplay, dhe kërkesa minimale të jetë në gjendje për të luajtur atë. Loja zbritet me një çmim prej 9,99 €, dhe çmimi normal i tij është 19,99 €.

Nëse vendosni të falni ata që kërcënojnë Eleanorën ose të ekzekutojnë hakmarrjen tuaj ndaj tyre, mos harroni, ajo gjithmonë do të kërkojë të ndjekë shembullin tuaj.
Karakteristikat kryesore:

 • Nisë një udhëtim intensiv përmes një prej botëve imagjinare më shqetësuese të krijuara ndonjëherë në këtë vazhdim magjepsës të Bioshock.
 • Bëhuni Babi i Madh dhe zbuloni forcën e egër të banorëve më të frikshëm të Rapture kundër të sapoardhurve vdekjeprurës si Brute Splicers, dhe Motrave të mëdha hakmarrëse.
 • Përdorni aftësitë tuaja dy herë: hapni armë të fuqishme me dorën tuaj të djathtë ndërsa vendosni plazmidet që ndryshojnë gjenet me të majtën.
 • Vendosni nëse doni të birësoni Motrat e Vogla dhe t'i mbroni ato nga bashkuesit, ose t'i mbledhni për të përdorur materialin gjenetik që ata mbajnë.
 • Eksploroni shtratin e detit si një Big Daddy dhe shikoni arkitekturën mbresëlënëse të Rapture nga jashtë.

Informacion i rëndësishëm në lidhje me BioShock 2:

 • I pajtueshëm me më shumë se 100 modele të ndryshme të kontrolleve. Për të parë listën e plotë vizitoni faqen e mbështetjes së Feral.
 • Kerkesa minimale: Procesori: 2.0Ghz Intel, RAM: 4 GB, Karta Grafike: 256MB, Hapësirë ​​e Lirë: 16 GB.
 • Kartat grafike të mëposhtme NUK mbështeten: seri ATI X1xxx, seri ATI HD2xxx, seri Intel GMA, seri NVIDIA 7xxx, NVIDIA 9400.
 • Aktualisht, loja nuk mund të ekzekutohet në vëllime të formatuara që janë "të mëdha, të vogla".

Çfarë ka të re në versionin 1.2

 • Çaktivizo multiplayer sepse GameRanger nuk është i pajtueshëm me versionet më të fundit të OS X.
 • Shtoni mbështetje për shfaqjet Retina.
 • Rregullon çështjet e stabilitetit që disa përdorues kanë përjetuar kur lëvizin midis zonave.
 • Rregulloni të metat e tjera të vogla.

Detajet:

 • Versioni: 1.2
 • madhësia:6.68 GB
 • Gjuhë: Español, Gjermanisht, Frëngjisht, Anglisht, Italisht
 • compatibility: OS X 10.9.5 ose më vonë

Shkarkoj BioShock 2, nga kjo lidhje e drejtpërdrejtë në Mac App Store, për të shijuar:


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.