Brezi i tretë Apple TV i ka ditët e numëruara

appletv-gjenerata e 3-tëShtë e qartë se Apple duhet të punojë për rinovimin e pajisjeve midis këtij viti dhe tjetrit. Isshtë një nga shenjat dalluese të markës, që ka pajisjet më të përparuara në treg dhe prova e kësaj është fuqia e madhe që ata na premtojnë me iPhone-ët e rinj.

Prandaj, përfitoni nëse ju pëlqen filma dhe ju pëlqen të merrni me qira filma në internet, ju jeni një përdorues i Netflix, rregullisht luani video në YouTube, Vimeo, etj. Ose përdorni aplikacione në IOS për të nisur seri, sepse ju kanë mbetur disa ditë për t'u bërë në gjendje për të marrë këtë pajisje në Dyqani zyrtar i Apple. 

Veryshtë shumë konsistente që Apple të marrë vendimin për të mos vazhdoni me shitjen e gjeneratës së tretë Apple TV, edhe pse është një produkt që aktualisht ka një çmim të volitshëm (79 €). versioni më i lartë mbështet Siri dhe një numër të madh aplikacionesh, duke pretenduar të jenë një qendra e argëtimit në shtëpi, sepse jo vetëm që ka aplikacione sociale ose mbështetje televizive dhe video, por gjithashtu na lejon të kemi lojëra spektakolare. Apple synon që gjenerata e 4-të Apple TV të merret me funksionet e HomeKit për kontrollin e shtëpisë tonë nga televizori dhe e gjithë kjo me çmimin prej 179 € dhe 229 € sipas kapacitetit të zgjedhur.

Epo është e vërtetë që gjenerata e tretë Apple TV qëndroi në Spanjë në gjysmë të rrugësNë SH.B.A., mund të përdoren shumë më tepër aplikacione, veçanërisht rrjetet televizive ose shërbimet kabllovike, kjo është sikur në Spanjë të kishim aplikacione nga rrjetet spanjolle, sikur të ishin të pranishme në gjeneratën e 4-të ose në IOS.

Realiteti është ai Punonjësit e Apple kanë urdhra të heqin qafe gjeneratën e 3-të Apple TV të rafteve të tyre, ose sepse ata këshillojnë klientët për blerjen e modelit bazë ose duke i dërguar në magazinat e kompanisë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Merci Durango dijo

  Gjithmonë në përputhje me pjesën tjetër.

 2.   Cast Jose Fco dijo

  Tashmë ishte keq kur doli mirë imagjinoni tani. Jo një dhuratë në konfle. e dua atë

 3.   Juan Jose Burciaga dijo

  Siri i Apple TV 4 në Meksikë NUK punon, kështu që përparësia e vetme e Apple TV 4 ndaj 3 është telekomanda, e cila nuk më duket e mjaftueshme për të paguar dyfishin vetëm për të pasur një kontroll tjetër.