Bubble Buggle Pop, një lojë e re që na kujton veteranin Bust a Move

Ne jemi të sigurt që shumë nga të pranishmit e dinë lojën Bust a Move, po, atë me topa me ngjyra që duhej të mblidhni në më shumë se tre dhe që u hodhën nga fundi, mirë kjo lojë e re Bubble Buggle Pop, është vërtet e ngjashme por me disa ndryshime në personazhe.

Sfida është që topat me ngjyrë të mos arrijnë në fund të strukturës shumëngjyrëshe që krijohet ndërsa ne lëshojmë topa të rinj. Me këtë lojë të re për Mac, përdoruesit duhet të mbledhin topa me ngjyra të ndryshme në të njëjtën mënyrë për të shkuar në nivelin tjetër, por në këtë rast gjithashtu ne duhet të lirojmë një bletë të këndshme.

Isshtë një lojë shumë e ngjashme me Bust a Move

Kjo është e qartë dhe është se thjesht me emrin e lojës tashmë e dini se do të jetë e ngjashme. Cilat janë ndryshimet e personazheve që kësaj here do të përdorim një ari bebe me të cilin do të marrim mjaltin nga bletët, një objektiv që bëhet lehtë në fillim, por që pak nga pak komplikohet me kalimin e niveleve. Lidhur me nivelet, duhet thënë se më shumë se 1.000 janë shtuar në mënyrë që të mund të kalojmë orë relaksi duke mbledhur topat me ngjyrë.

Bubble Buggle Pop i ri ju lejon të luani jashtë linje dhe prandaj e bën atë më tërheqës në kohë kur ne nuk mund të shohim email, shfletim ose të ngjashme. Trueshtë e vërtetë që është një lojë disi e varur pasi të kruhen ndërsa nivelet kalojnë, kështu që nëse je një nga ata që e pëlqyen lojën mitike Bust a Move, mos ndalo së provuari këtë, e cila edhe pse është krejt ndryshe në As për personazhet dhe të tjerët, loja e lojës është saktësisht e njëjtëAlsoshtë gjithashtu falas.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.