DaisyDisk dhe Unclutter në dispozicion me deri në 50% zbritje për Black Friday

Apple vë në dispozicion të zhvilluesve të aplikacioneve për Mac, Mac App Store, platforma më e mirë në treg për të ofruar produktet tuaja për përdoruesit e Mac dhe kjo ka një kosto prej 30%. Përveç kësaj, kjo gjithashtu u lejon atyre të reklamojnë aplikacionin e tyre në mënyrë që të arrijnë një numër më të madh të klientëve të mundshëm.

Sidoqoftë, nuk është mënyra e vetme që përdoruesit kanë kur instalojnë aplikacione në Mac-in tonë, sikur kjo të ndodhë me ekosistemin celular iOS. Fuqia instaloni aplikacione të palëve të treta pa kaluar nëpër Mac App Store, lejon disa zhvillues të ofrojnë aplikacionet e tyre me zbritje të konsiderueshme pa marrë Apple komisionin e tyre përkatës. DaisyDisk dhe Unclutter janë dy prej tyre.

Zhvilluesit e DaisyDisk y Rrëmujë, dy aplikacione nga të cilat kemi folur në disa raste në Soy de Mac dhe që ne mund ta gjejmë rregullisht me ndonjë zbritje tjetër, ata i bëjnë të dyja aplikacionet të disponueshme për ne me zbritje të konsiderueshme deri më 30 nëntor.

DaisyDisk

Çmimi në Mac App Store i DaisyDisk është 10,99 euro. Një kemi blerë DaisyDisk direkt tek zhvilluesi para 30 nëntorit, ne do të duhet të shpenzojmë vetëm 6,59 euro, duke na kursyer 4,40 euro.

Rrëmujë

Aplikacione të tjera që ky zhvillues na vë në dispozicion është Unclutter, një aplikacion i të cilit çmimi në Mac App Store është 21,99 euro. Përmes faqes së internetit të zhvilluesit, ne mund ta marrim atë për vetëm 10,99 euro, që përfaqëson një kursim prej 50%.

DaisyDisk + Rrëmujë

Ky zhvillues gjithashtu na lejon të bëjmë një paketë dhe blini të dy aplikacionet për 12,99 dollarë, çfarë përfaqëson një zbritje për të dy aplikacionet prej 57%.

Nëse po prisnit një ofertë aplikimi për Black Friday, dhe një nga këto aplikacione ishte ndër të preferuarat tuaja, nuk ke pse te mos perfitosh prej tyre.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.