Zbukuroni nivelin e MacBook Pro tuaj me Notchmeister

notchmeister

Nëse nuk mund të luftoni armikun tuaj, bashkohuni me të. Pra, si mund ta hiqni të diskutueshmen vallëzuese të ekranit të MacBook Pro M1 tuaj të ri të shtrenjtë, më pas dekorojeni me motive argëtuese. Dhe shijoni jetën, e cila është katër ditë.

«notchmeister»Është një aplikacion argëtues që ju lejon të shtoni motive të ndryshme qesharake në pikën e lumtur në ekranin e MacBook Pro. Është ende marrëzi, por të paktën, tani mund të merrni një mjet nga dritarja e zezë që shfaqet në ekranin e laptopë të rinj Apple. Në mot të keq, fytyrë të mirë.

Është e qartë se askujt nuk i pëlqen të ketë një nivel të zi në ekranin e pajisjes së tij. Nese kemi vite qe protestojme per ata te Cupertino qe ta eliminojne nga iPhone shkojne dhe e vendosin ne te ri. MacBook Pro. Ju nuk dëshironi lëng mishi, sepse merrni dy gota, në celular dhe laptop.

Dhe megjithëse në fillim të lëshimit të MacBook Pro-së tuaj krejt të re dhe të shtrenjtë, nuk do të ndaloni së shikuari dhe duke hedhur shpifje kundër Apple, Cuertino dhe gjithë Kalifornisë, e vërteta është se në fund do të përfundoni duke u mësuar me të. .

Epo tani ju keni një aplikacion të vogël që do t'ju ndihmojë të përballoni zemërimin dhe do t'ju bëjë terapi psikologjike për të kapërcyer traumën e nivelit të hareshëm. Zbukuroni prerjen në një mënyrë argëtuese me Notchmaister.

Notchmeister është një aplikacion i vogël për të qenë në gjendje zbukuroj me motive qesharake nota e lumtur që shfaqet në ekranet e MacBook Pro-së së re.Prandaj nëse dëshironi të përballeni pozitivisht me "notch"-in e laptopit tuaj të ri, instaloni këtë aplikacion dhe pranoni buzëqeshjen me gëzim.

Ky aplikacion është i disponueshëm si shkarko pa pagesë (ju duhet vetëm të paguani për të) në Dyqani Mac nga Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)