OneLessDesk: Desktop i krijuar për Mac

tavolina e shtratit.jpg

Në MacWorld 2008 të mbajtur kohët e fundit kompania Projektimi Heckler prezantoi OneLessDesk i cili, siç mund ta shihni në imazh, është një tryezë e krijuar posaçërisht për kompjuterët Mac.

Tabela ndjek linjat stilistike dhe materiale të Mac Pro dhe iMac, duke e bërë atë "podiumin" ideal për Mac tuaj. Një tipar interesant është se në të vërtetë janë dy tavolina në një. Vendi për të vendosur tastierën është i pavarur nga struktura kryesore, kështu që mund të ruhet nën tryezën më të lartë ose edhe të përdoret si një tryezë e lirë. E gjitha varet nga nevoja dhe hapësira në dispozicion.

Gjëja e jashtëzakonshme në lidhje me këtë mobilje është se edhe çmimi ndjek linjën Mac: 610 euro.

Përmes | Bornrich


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   xavier dijo

  Ku e shesin? Për 610 nëse do të ishte prodhuar në Spanjë, por nëse duhet ta sjellin, do të flisnim për 1000 Euro. Keni nëse i japim të gjithë informacionin.

  1.    Jordi Gimenez dijo

   Mirë Xavier, unë e gjeta atë vetëm në faqen tuaj zyrtare për të parë nëse dikush di ndonjë faqe, por unë dyshoj se ata e shesin atë në ndonjë dyqan këtu.

   të fala