Festoni Krishtlindjet me MacXDVD dhe fitoni një iPhone XR, licenca falas dhe më shumë

Krishtlindje me MacXDVD: dhurata për të gjithë

Siç e dini tashmë, Krishtlindja është më afër se kurrë, dhe kjo është arsyeja pse shumë kompani të dedikuara për botën e softuerit kanë vendosur të krijojnë fushatat e tyre të Krishtlindjeve. Njëri prej tyre është Digiarty, krijuesi i softuer po aq popullor sa MacX MediaTrans, ose VideoProc, në të cilën ne kemi biseduar tashmë me ju.

Sidoqoftë, gjëja më interesante është ndoshta fushata e saj e re e Krishtlindjes, pasi me të do të keni mundësinë të fitoni, duke bërë vetëm disa klikime, nga një kod zbritje për të bërë blerjen e ndonjë prej softverit të saj brenda dyqanit, deri në një iPhone XR nëse fitoni lotarinë e tyre.

Fitoni të gjitha llojet e dhuratave me MacXDVD

dhurata macx dvd

Siç e përmendëm, me këtë rast, ata kanë nisur një promovim të ri spektakolar të Krishtlindjes, i cili do të zgjasë deri më 10 janar të vitit të ardhshëm, dhe me të cilin ju vetëm duhet të luaj lojra MacXDVD për të fituar softuer, një iPhone XR, Apple Watch dhe më shumëEpo, ka çmime për të gjithë që mund të arrihen në një mënyrë të thjeshtë, siç e shpjegojmë më poshtë, pasi ndahet në tre opsione të ndryshme, megjithëse logjikisht nëse jeni të interesuar do të jeni në gjendje t'i bëni të gjitha pa ndonjë problem.

Çmimi i madh: një iPhone XR, dy Apple Watch dhe më shumë

E fundit, por jo më pak e rëndësishmja, kemi dhuratat, të cilat janë gjithashtu spektakolare. Dhe, thjesht duke ndjekur disa hapa të thjeshtë siç tregohet në faqen tuaj te internetit, do të keni mundësinë të fitoni lotarinë e tyre spektakolare, e cila është të paktën kurioze, pasi ato tërheqin të gjitha sa më poshtë:

 • 1 iPhone XR
 • 2 Seria Apple Watch 4
 • 6 Karikuesit portabël të markës Anker
 • 10 licenca çdo ditë për të marrë version i plotë i MacX MediaTrans

Siç e përmendëm, arritja e gjithë kësaj është një detyrë shumë e thjeshtë që nga ajo kohë thjesht duhet të futni një email të vlefshëm, kështu që ju rekomandojmë që të hidhni një vështrim në faqen e tyre të internetit, ku do të keni mundësinë të merrni pjesë në të gjitha këto në një mënyrë të thjeshtë, kështu që fat të mbarë.

MacX MediaTrans plotësisht falas

Nga ana tjetër, një tjetër promovim që është përfshirë me këtë është mundësia e merrni MacX MediaTrans falas, për të cilën duhet vetëm hyni në faqen tuaj te internetit dhe futni adresën tuaj të postës elektronike, ku duhet të merrni menjëherë udhëzimet për shkarkim.

Mbani në mend se, këtë herë, versioni nuk është saktësisht i njëjtë me atë komercial, megjithëse duhet të themi se ato janë të ngjashme, vetëm se u mungojnë disa funksione specifike, prandaj duhet të hidhni një sy, pasi siç përmendëm nuk do të duhet të paguani asgjë ose të ndërmerrni ndonjë veprim.

MacX MediaTrans falas

Fito zbritje në "kazinonë virtuale"

Para së gjithash, ju do të shihni se si duke hyrë uebfaqen e tyre, ju do të gjeni një "makinë", përmes së cilës do të keni mundësinë e fitoni kode zbritjeje për të gjithë dyqanin MacXDVD, për të cilën do të duhet të klikosh vetëm (ke tre mundësi ditore) dhe të jesh me fat, sepse kuponat zakonisht shkojnë nga 50% në 70%, diçka nga më interesantet për të gjithë ata që po mendonin të blinin një prej tyre.

Këto kupona, siç thamë, ato i shërbejnë të gjithë dyqanit në fjalë, por nuk ka dyshim se produktet më të mira që mund të blini janë:

 • MacXDVD Ripper Pro: softueri i tij kushtuar konvertimit dhe videos në përgjithësi, me të cilin mund të përshtatni çdo videoklip në çdo pajisje dhe shumë më shpejt dhe më lehtë.
 • VideoProc: përveç të gjitha funksioneve që përfshin MacXDVD Ripper Pro, kjo gjithashtu ju jep mundësinë të redaktoni videot tuaja në një mënyrë të thjeshtë, t'i shkurtoni ato, të shtoni efekte dhe praktikisht gjithçka që mund të kërkoni nga një softuer bazë i këtij stili.
 • MacX MediaTrans: një mjet tjetër për shumë qëllime i dedikuar për menaxhimin e përmbajtjes së pajisjeve iOS në një mënyrë të thjeshtë nga Mac, kështu që mund të thuhet se është një alternative për iTunes, siç e përshkruajnë, por është edhe më mirë në aspekte të caktuara, sepse në rastin që, për shembull, keni Çështjet e iTunes, gjithashtu do të jetë në gjendje t'ju ndihmojë.
 • Paketa e Dhuratave të Krishtlindjeve MacX: Nëse doni të kurseni, ju gjithashtu keni në dispozicion me një çmim shumë të mirë paketën e saj të Krishtlindjeve, e cila përfshin tre programet e mëparshme në një, kështu që do të jetë më interesante nëse planifikoni t'i blini të gjithë së bashku.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.