Novanta, krijoni për të plotësuar Mac tuaj

4226162992_a36efc107d

Mbretërit po vijnë, dhe pasi pashë këto dizajne Novanta, rrëfej se nuk më pëlqen të blej asgjë tjetër fare. Incredibleshtë e pabesueshme se sa mirë ata e kanë zgjidhur hapësirën e vogël që mund të kemi në një tryezë pune.

Gjithçka mendonte në milimetër, të gjitha me materiale cilësore dhe të bëra me një dizajn që i pëlqen çdokujt. E vërteta është se është kënaqësi të punosh në atë mënyrë, ne duhet ta përgëzojmë Novanta për të gjitha dizenjot që ata kanë bërë.

Unë ju lë pjesën tjetër të fotove pas kërcimit, ato janë të pabesueshme.

Burimi | Mac i fortë

novanta-ballë
i mbledhur nga novanta
novanta-mbrapaPërmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.