Will Ferrell dhe Paul Rudd luajnë në filmin The Shrink Next Door, në Apple TV +

Dera Tjetër Shrink

Një seri e re premiera në Apple TV + për kënaqësinë e të gjithë abonentëve të saj. Gjithashtu duke marrë parasysh që ka dy nga aktorët më të mirë atje për momentin. Të paktën për sa i përket komedisë. Ne flasim për Will Ferrell y Paul Rudd ajo premierë serialin The Shrink Next Door. Ne mund ta përcaktojmë këtë seri të re si një komedi të zezë. Ai tregon për marrëdhënien e gjatë midis një psikiatri dhe pacientit të tij më të vjetër.

Apple TV + ka treguar në kanalin e saj në YouTube imazhet e para të miniserive të tetë episodave të shumëpritura Shrink Door Next. Komedia e re e zezë përfshin një kast të të gjitha yjeve të udhëhequr nga Will Ferrell dhe Paul Rudd, të cilët janë gjithashtu producentë ekzekutivë dhe premiera në të gjithë botën të Premten, 12 Nëntor, ekskluzivisht në Apple TV +. Seriali do të shfaqet premierë me tre kapitujt e parë, të ndjekur nga një i ri çdo të Premte.

Frymëzuar nga ngjarje të vërteta, seria tregon për marrëdhëniet e çuditshme midis psikiatrit të famshëm Dr. Isaac Ike Herschkopf (Rudd) dhe pacientit të tij prej një kohe të gjatë Martin aka Marty Markowitz (Ferrell). Gjatë gjithë marrëdhënies së tyre të gjatë, Ike gradualisht hap rrugën për në jetën e Marty. Ju madje shkoni në shtëpinë e tij në Hamptons dhe duke e bindur që ta emëronte president të biznesit familjar.

Seria eksploron sesi një marrëdhënie në dukje normale mjek-pacient evoluon në një dinamikë të fuqisë manipuluese. Seriali gjithashtu luan Kathryn Hahn, i cili luan Phyllis, motrën e vogël të Marty dhe Casey Wilson si Boniie, gruaja e Dr. Herschkopf.

Drejtuar nga Michael Showalter y Xhesi Peretz dhe shkruar nga Emmy, Golden Globe, BAFTA dhe fituesja e WGA Georgia Pritchett, The Shrink Next Door vjen nga Civic Center Media në bashkëpunim me Televizionin MRC. Seriali është i bazuar në podcast më i dëgjuari i vitit 2019.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.