Drejtuesit e rinj të printerit Apple

737141797_6e6f0d1284

kohët e fundit Përditësimet e shoferëve për disa prej markave kanë dalë nga Cupertino nga printerët më të rëndësishëm, kështu që nëse keni një nga ata që do të shihni më poshtë, unë do të rekomandoja azhurnimin:

  • Drejtuesit e printerit Brother për Mac OS X 10.6.
  • Drejtuesit e printerit Canon për Mac OS X 10.6.
  • Drejtuesit e printerit HP për Mac OS X 10.6.
  • Drejtuesit e printerit Lexmark për Mac OS X 10.6.

Ju mund të gjeni shoferët në Faqja zyrtare e shkarkimit të Apple.

Burimi | Appleizëm


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.