Krijuesi në mbrojtje i Jacob nënshkruan përsëri për Apple

Mark Bomback - Mbroni Jakobin

Një nga bastet e fundit të Apple për shërbimin e saj video streaming është Defender Jacob, një seri me protagonist Chris Evans (i njohur nga të gjithë për rolin e tij si Kapiten Amerika), një seri që ka qenë pritet shumë mirë si nga përdoruesit ashtu edhe nga mediaKështu që nuk është çudi që prezantuesi i tij Mark Bomback po bashkëpunon përsëri me Apple.

Sipas mediave Deadline, Mark Bomback, kreu i Defender Jacob, ka arritur një marrëveshje të re me Apple, për të krijoni përmbajtje të re për shërbimin tuaj të transmetimit të videos, edhe pse për momentin nuk është njoftuar se cili do të jetë projekti i radhës që ai do të drejtojë.

Bomback ka punuar në vitet e fundit, jo vetëm në mini seri si drejtues, por edhe si skenarist në filma si Lufta për Planetin e Majmunëve, Agimi i Planetit të Majmunëve,  Recall Total: Sfida totale (Versioni i 2012 që kurrë nuk është dashur të bëhet për mendimin tim), Xhungla 4 me Bruce Willis (një tjetër film që mund ta fshijmë nga kujtesa jonë) ...

Kjo është një nga shumë marrëveshjet që Apple ka arritur me prodhues të ndryshëm për të siguruar që ata të mbajnë marrëdhëniet e tyre me Apple në mënyrë që Ushqeni shërbimin tuaj video streaming me përmbajtje të re.

Një nga marrëveshjet më të rëndësishme që Apple ka nënshkruar vitet e fundit është me të Alfonso Cuarón, një nga regjisorët më të suksesshëm në karrierën e Oskareve në vitet e fundit, si dhe një tjetër me kompaninë e produksionit të Ridley Scott me emrin Scott Free.

Shumica e serive që erdhën nga dora e Apple TV +, janë rinovuar për një sezon të dytë, në një lëvizje të motivuar ndoshta për të siguruar përmbajtje të re, megjithëse kritikat që ata kanë marrë nuk kanë qenë aq të mira sa Apple mund të priste.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.