Dyqanet e Apple kanë në shitje Powerbeats Pro të ri

Powerbeats Pro

Më 29 maj, pas disa javësh me thashetheme gjithnjë e më intensive, Apple zyrtarisht lansoi një seri ngjyrash të reja për kufjet e saj sportive Powerbeats Pro, gjatë këtyre ditëve ne mund t'i blinim këto kufje vetëm në dyqanin online për shkak të problemit me pandeminë. E COVID -19 dhe mbyllja e dyqaneve, por tani mund të blini në shumicën e dyqaneve të Apple të vendit tonë këto kufje. Stoku i ngjyrave të reja është i madh dhe nuk do të kemi asnjë problem për t’i gjetur në dyqane.

Artikulli i lidhur:
Rripa të rinj për Apple Watch për verën

Apple prezantoi ngjyrat në këtë linjë kufjesh e kuqe, blu qielli, jeshile fëstëk dhe rozë për të rritur mundësitë për klientët dhe në këtë rast gjithashtu disa ditë më parë ata gjithashtu shtuan rripa dhe mbulesa të reja për Apple Watch dhe iPhone me ngjyra më verore. Siç thonë ata në këto raste: të shijosh ngjyrat.

Në çdo rast, gjëja e rëndësishme është që për ata që kanë një dyqan zyrtar Apple afër shtëpisë, ata do të jenë në gjendje të hyjnë në ngjyrat e reja të lëshuara nga kompania disa ditë më parë. Çmimi për këto Powerbeats Pro është akoma nga 249,95 euro pak më lirë sesa AirPods Pro i ri i kompanisë. Për ata që duan të blejnë këto kufje dhe nuk kanë një dyqan Apple ose shitës të autorizuar pranë, ata mund të vazhdojnë të zgjedhin opsionin e blerjes në internet, në këtë rast periudha e dorëzimit është ende javën e ardhshme, për 15 qershorin e ardhshëm.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)