Dyqani në internet Apple u mbyll!

dyqan molle-mbyllur

Mac App Store tashmë është mbyllur dhe kjo do të thotë që ne po i afrohemi gjithnjë e më shumë ngjarjes së veçantë që Apple ka përgatitur për ne. Pa dyshim, dyqani në internet i kompanisë është i pari që vëren mbërritjen e fjalëve kryesore të kompanisë dhe ato mbyllen gjithmonë disa orë para se të fillojë ngjarja. Këtë herë ata gjithashtu janë mbyllur paraprakisht dhe ne tashmë mund të lexojmë frazën që tregon fillimin në të gjitha gjuhët ndryshimet në uebfaqen online.

Ky moment përdoret për të shtuar produkte të reja dhe për të bërë ndryshimet e nevojshme në të, pavarësisht nga fakti që faqja e internetit e Apple është në lëvizje të vazhdueshme dhe vazhdimisht po ndryshon dhe përmirësohet.

kryesor-shtator-1

Nuk është e nevojshme të mbani mend se faqja në internet e shitjeve të Apple nuk do të hapet deri në fund të fjalës kryesore. Sapo të hapemi, ne do të jemi në gjendje të gjejmë të gjitha lajmet në lidhje me produktet e reja të paraqitura në prezantim, por ato nuk do të jenë në dispozicion për blerje deri në një javë më vonë dhe në vendet e valës së parë të nisjeve.

Për të qenë në gjendje të ndiqni ngjarjen me ne, thjesht duhet të jeni të lidhur rreth orës 18:30 sot në blog ose nga rrjetet tona sociale dhe do të shihni në rreshtin e parë postin vijues të kryesores. Kanë mbetur shumë pak për fillimin e tij dhe ne me të vërtetë duam të shohim lajme, shpresojmë që Apple të na befasojë këtë herë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.