Apple Store përgatitet për rezervime që fillojnë në orën 14:00 pasdite.

Apple Store përgatitet për rezervime

Më 20 Prill, Tim Cook dhe ekipi i tij njoftuan Lajmet e Apple që do të vijë së shpejti. Aq shpejt sa sot nga ora 14:00 pasdite mund të fillojmë të rezervojmë produktet e reja. Ne po flasim për iMac të ri, iPhone ngjyrë vjollcë, AirTags, iPad Pro. E gjithë kjo mund të jetë e juaja së shpejti edhe pse në varësi të asaj që zgjidhni do të duhet të prisni pak a shumë kohë. Fakti është se uebi është duke u përgatitur për përmbytjen e përdoruesve të lidhur në të njëjtën kohë në mënyrë që të rezervojnë produktin që ata dëshirojnë.

IMac i ri 2021

Pjesa e yllit është iMac i ri. I disponueshëm në disa ngjyra, është koha që ju të lexoni vlerësimet që kemi bërë dhe të njihni ngjyrat që ekzistojnë, sepse tani për tani në Web nuk mund të përdorni, sepse është mbyllur duke pritur që ajo të hapet në 14:00 pasdite. të jetë në gjendje të bëjë rezerva. Mos harroni se vjen me çipin e ri M1 përveç lajmeve të tjera të pabesueshme. Çmimet fillojnë nga 1.449 euro dhe ardhja e tij nuk pritet deri në mes të majit. Nëse merrni shumë kohë, gjëja normale është që koha e dorëzimit të vonohet mjaftueshëm.

AirTags

Një tjetër risi e madhe është AirTags. Me një çmim më të volitshëm se një iMac, këto etiketa mund të merren nga 35 euro secila njësi, do të ketë gjithashtu paketa të katër pajisjeve për 119 euro. Në dispozicion për dorëzim nga 30 Prilli. Por është e njëjtë si me iMac. Nëse prisni shumë, ndoshta do të arrijmë në maj.

iPad Pro

Gjithashtu në dispozicion nga gjysma e dytë e majit, iPad Pro Shtë një tjetër nga risitë më të mëdha të prezantimit të 20 Prillit të kaluar. Me shumë specifikime të reja dhe shumë të fuqishme, iPad i ri me M1 do të jetë një nga pasuritë më të lakmuara. Në versionin e tij 11 inç nga 879 euro, ndërsa modeli 12,9 inç do të arrijë nga 1.199 euro.

Pastërtia e re e iPhone 12

Më në fund ne mund të fitojmë të renë iPhone 12 Vjollcë me të njëjtin çmim si pjesa tjetër e vëllezërve të tij. Me disponibilitet që nga 30 prilli. Një dhuratë e mirë për ditën e nënës.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.