Lojërat më të mira për macet në App Store

Po, ju keni lexuar mirë dhe unë nuk kam gabuar kur kam shkruar, sot flasim lojëra të bëra për macet, jo lojëra me mace, dhe është se kafshët shtëpiake mund të shijojnë edhe tonat iPad.

Ndoshta nëse nuk keni një mace si kafshë shtëpiake, nuk keni menduar nëse ka lojëra për mace, kjo është pikërisht ajo që më ndodhi derisa zbulova se po, ka aplikime në App Store krijuar dhe projektuar që macet të shijojnë iPad ashtu si ne. Të befasuar? Po, por e vërteta nuk është aq shumë.

Peshkimi Friskies Cat 2

Krijuar nga marka e famshme e ushqimit për kafshë dhe aksesorë, Friskies, në këtë lojë macja juaj do të argëtohet duke u përpjekur të kapë peshk me kthetrat e saj. Qetësohu, ti iPad do të rezistojë, ose ashtu siç pretendojnë ata. Lindja lojë për macet Nuk është akoma në dispozicion në dyqanin spanjoll por mund ta gjeni këtu.

Peshkimi i maceve Friskies

Bojë për macet

Po sikur të ndodhë të keni një "Picasso me flokë" në shtëpi dhe nuk e dini akoma? Epo mbase e kam ekzagjeruar por me këtë lojë për macet kafsha juaj do të pikturojë duke u përpjekur të gjurmojë miun.

Bojë për macet (Lidhja e AppStore)
Bojë për macet1,99 €

Lodra Cat

 Këtë herë macja juaj "mund të zgjedhë" midis një miu, një miu, një top ping pongu, një bretkocë ose një merimangë për të ndjekur dhe për t'u përpjekur të gjuajnë brenda një kuti tre-dimensionale.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Lojë për macet

Dhe ne vazhdojmë me përndjekjet. Në këtë rast, macja juaj do të ndjekë duke u përpjekur të gjurmojë një pikë lazer, edhe pse mund ta ndryshoni edhe për miun tipik.

Lojë për macet (Lidhja e AppStore)
Lojë për Macetfalas

Gjueti thesarësh të shijshëm

Dhe ne përfundojmë siç kemi filluar, me një tjetër Lojë macesh Friskies bazuar në prekjen e thjeshtë të objekteve për të grumbulluar pikë megjithatë sasia e ngjyrave do të gëzojë mace tuaj.

Gjueti thesarësh të shijshëm

BURIMI: mace siameze


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.