paralajmërim: Përdorimi i konstantës AFF_LINK të pacaktuar - supozohet 'AFF_LINK' (kjo do të sjellë një Gabim në një version të ardhshëm të PHP) në /media/soydemac.com/website/wp-content/plugins/abn-appstore/definitions.php në linjë 22

paralajmërim: Përdorimi i konstantës AFF_LINK të pacaktuar - supozohet 'AFF_LINK' (kjo do të sjellë një Gabim në një version të ardhshëm të PHP) në /media/soydemac.com/website/wp-content/plugins/abn-appstore/definitions.php në linjë 22
E Premtja e Zezë e Apple tani është zyrtare. Filloni këtë të Premte! | Unë jam nga mac

E Premtja e Zezë e Apple tani është zyrtare. Filloni këtë të Premte!

Ne nuk jemi vërtet shumë shpresëdhënës në dritën e festimeve të mëparshme të Apple "E Premtja e Zezë", por këtë herë duket se mund të jetë diçka ndryshe dhe madje të bëhet e vërtetë. deri të hënën e njohur si «E hënë Cyber« Kështu që do të kemi katër ditë me radhë në të cilën disa pajisje Apple do të kenë zbritje në formën e kartave dhuratë ose të ngjashme.

Këtë herë zbritjet mund të jenë më të larta se vitin e kaluar, madje mund të ketë më shumë produkte në listën e zbritjeve, por për ta vërtetuar atë Do të jetë koha të presim të Premten, 23 Nëntor. Në çdo rast, vitin e kaluar kemi parë një seri zbritjesh interesante në gamën e MacBook, iMac, Mac Pro, MacBook Pro, MacBook Air dhe madje edhe Apple Watch, ne do të shohim nëse këtë vit ata përsërisin apo përmirësojnë zbritjen në këto produkte.

Më shumë produkte mund të hyjnë në këtë listë

Dhe Kartë dhuratë 150 euro për blerjen e një iMac, MacBook, Mac Pro, MacBook Pro ose MacBook Air, 25 euro për Apple Watch Series 1, 100 euro për disa modele iPad (iPad Pro, iPad mini 4 ose iPad 2017) ose 50 euro për iPhone 7, iPhone 6s dhe iPhone SE ato mund të tejkalohen këtë vit.

Me pak fjalë, seksioni i uebit i Apple tashmë po pret të Premten për të hapur dyert e ofertave dhe tani për tani na lejon të ruajmë datën në kalendar në mënyrë që të mos harrojmë të vizitojmë faqen e internetit të kompanisë. Ne nuk e kemi të qartë nëse ato do të përmirësojnë apo jo ofertat që ata bënë vitin e kaluar me më shumë produkte në listë si HomePod ose AirPods ndër të tjera, por të paktën do të kemi zbritje me siguri.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.