SimCity: Complete Edition, në shitje për një kohë të kufizuar

Nëse jeni një nga ata përdorues që kanë shijuar SimCity në PC e tyre në vitet '90, ka të ngjarë që gjithmonë të keni pasur të metën e provës së versione të reja që janë lëshuar në vitet e fundit, Versione që na lejojnë të përfitojmë nga fuqia grafike e kompjuterëve të gjeneratës së fundit.

SimCity është emuluesi më i njohur dhe më veteran urban në historinë e lojërave video. Versioni Complete Edition gjithashtu përfshin përveç lojës, paketën e zgjerimit SimCity: Qytetet e Nesërme dhe përmbajtja e bonusit Amusement Park, Airship, Qyteti Francez, Britanik dhe Gjerman me të cilën do të jeni në gjendje të shijoni për shumë orë.

SimCity ™: Edicioni i plotë

Falë SimCity, ju mund të krijoni qytetin e ëndrrave tuaja dhe të merrni vendimet që janë të nevojshme për të parë se si qyteti rritet dhe evoluon. Duke e krijuar atë nga e para, ju duhet të krijoni industrinë e nevojshme që ekonomia të rritet pak nga pak, në të njëjtën kohë do të përballeni me problemet e çdo qyteti: trafiku, ndotja, prishjet e tubave, dështimet e energjisë elektrike ...

Çmimi i zakonshëm i SimCity: Complete Edition është 39,99 euro, por për një kohë të kufizuar, mund ta marrim për vetëm 21,99 euro, një mundësi që nuk mund ta humbasim nëse do të prisnim që ky edicion të binte në çmim.

Para se të përfitojmë nga kjo ofertë duhet të marrim parasysh burimet e nevojshme nga ky version në mënyrë që të funksionojë si duhet:

  • Shpejtësia e procesorit 2.2 GHz, 4 GB RAM, 12 GB hapësirë ​​e lirë në disk, (ATI): Radeon HD 2600, (NVidia): GeForce 8800, (Intel): HD 3000, 256 MB VRam
  • SimCity: Redaktoni të plotën nuk është në përputhje me grafikët e mëposhtëm: Seri ATI RADEON X1000, HD 2400, seri NVIDIA GeForce 7000, 8600M, 9400M, seri Intel Integruar GMA.
  • Loja nuk mbështet vëllime të formatuara si Mac OS i zgjatur (është i ndjeshëm ndaj shkronjave).
SimCity ™: Edicioni i plotë (Lidhja e AppStore)
SimCity ™: Edicioni i plotë19,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.