Edicioni i dytë i Cult of Mac do të jetë në dispozicion në Dhjetor

Botim i ri i librit Kult i Mac

A mendoni se jeni një fanboy i vërtetë për të pasur të gjitha pajisjet Apple? Nëse ju jeni përgjigjur po, atëherë do të pajtoheni me mua se ka një prej tyre që do të dëshironi me siguri. Cult of Mac është përsëri në edicionin e tij të 2-të.

Nuk është një pajisje elektronike, por është një nga më të dashurit dhe më të vlerësuarit nga fansat. Keni Apple në letër. Duket e kundërta e asaj që kompania amerikane po kërkon në këtë botë teknologjike, por letra nuk harrohet kurrë.

Edicioni i 2-të i Cult of Mac rikthehet me lajme të shkëlqyera

Botimi i dytë Ai do të dalë në shitje më 17 Dhjetor. Isshtë shumë më tepër sesa thjesht një botim i ri. Isshtë një azhurnim i Cult of Mac që do të sjellë shumë karakteristika të reja.

Ky libër i ri Ai do të plotësojë të parën që u lansua në 2006, duke prezantuar histori dhe imazhe të reja. Sipas Bill Pollock, i cili botoi librin e parë dhe do të botojë edhe botimin e dytë:Ashtu si edicioni i parë, ky botim krejt i ri ofron një pamje të botës Mac si askush tjetër, brenda dhe jashtë ".

Gjërat kanë ndryshuar shumë në botën e Apple. Që nga viti 2006, iPhone, iPad dhe Apple Watch, midis shumë produkteve të tjera të reja, janë shfaqur në skenë. Kishte gjithashtu vdekja e Steve Jobs, mesues mes mesuesve.

Ajo që bie më shumë në sy për këtë edicion të 2-të të Cult of Mac është kopertina e tij. Ngjashëm me një MacBook Pro.

Libri tani mund të rezervohet përmes Amazon. Për momentin në dyqanin spanjoll, vetëm në versionin Kindle me një çmim prej 27,03 $. Në Amazon.com e keni atë me kapak të fortë me një çmim prej 39,95 dollarë.

Një dhuratë e mirë për këtë Krishtlindje, që tashmë po afrohen, të destinuara për më shumë adhurues të Apple dhe gjithçkaje që rrethon këtë kompani.

Rendit paraprakisht edicionin e dytë të Cult of Mac këtu. Në dispozicion nga 17 Dhjetor 2019

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.