Edicioni i Lojërave të Vitit, Middle-earth: Shadow of Mordor, tani i disponueshëm për Mac

hije-mordor

Ne tashmë kemi lojën në dispozicion për Mac, Tokë e mesme: Shadow of Mordor Game of the Year Edition, nga Feral Interactive dhe falë platformës Steam. Kjo lojë nuk është në dispozicion në Mac App Store sot, por pritet që ju të jeni në gjendje ta blini atë së shpejti nga dyqani Apple.

Kjo është një lojë që ka fituar më shumë se 50 çmime "Më e mira e vitit 2014", ndër të tjera atë të Lojë e Vitit, Lojë më e Mirë Aksion dhe Lojë Më Inovative. Mid-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition, zhvilluar nga Monolith Productions dhe botuar nga Warner Bros. Interactive Entertainment për konzola dhe Windows, po vjen për përdoruesit e OS X dhe Linux.

Ne do të përjetojmë versionin përfundimtar të Middle-earth: Shadow of Mordor, ne gjithashtu kemi në dispozicion misionet historike Lord of the Hunt dhe Lord of Light, seritë e sfidave Trial of War, si dhe misione bastisjeje, runa dhe lëkurat shtesë.

Hija-e-Tokës së Mesme-e-Mordor-Bullshot

Kërkesat minimale janë: OS X 10.10.3 ose më i lartë, procesor 2,4 GHz, 8 GB RAM, 1 GB ose grafikë më e lartë. Shtë e rëndësishme të lexoni kërkesat para blerjes në mënyrë që të mos keni probleme kur luani. 

Ju keni më shumë informacion në lidhje me lojën në faqen zyrtare të internetit I egër për të blerë lojën ne mund ta bëjmë atë direkt nga Platforma e avullit ku gjithashtu është 50% e çmimit të tij origjinal që kushton 24,99 euro. Siç e thashë në fillim, pritet që së shpejti të jetë në dispozicion në Mac App Store në fillim të këtij muaji tjetërpor ka mundësi që çmimi i tij të jetë 49,99 euro.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.