Mbrojtës ekrani për iMac 21 inç

Dje po komentoja ekzistenca e një ombrellë për të gjithë ata përdorues që kanë nevojë të punojnë jashtë me iMac-in e tyre. Ne e dimë që pajisje të caktuara për këta kompjuterë kanë një kosto të lartë për ato që janë në të vërtetë ose si prodhohen, Por prodhuesit e aksesorëve fshihen në faktin se janë të nevojshme për t'i shitur me ato çmime. 

Ne e dimë që kjo ombrellë mund të ndërtohet me disa kartona të zeza dhe pak shirit ngjitës, siç ka thënë një komentues në komentet, por kjo është një mundësi për tu larguar nga rruga, e cila, Nëse i përkushtoheni ngjarjeve në natyrë, nuk do të shkoni me atë lloj gjëje sepse imazhi i kompanisë suaj nuk do të ishte shumë i mirë.

Epo, sot ne propozojmë një pajisje shtesë, e cila në këtë rast është një mbrojtës ekrani që do t'ju lejojë të mos keni probleme me pluhurin dhe njollat ​​në sipërfaqen e ekranit. pasi që nëse punoni jashtë kjo është një pikë që duhet marrë parasysh. 

Në thelb është një mbrojtës ekrani në stilin e iPhone ose iPad, i bërë prej plastike dhe i vendosur në të njëjtën mënyrë. Siç tregohet nga shitësi juaj, është rezistent ndaj gërvishtjeve dhe pluhurit Dhe vjen me një leckë mikrofibre për të pastruar ekranin para se ta vendosni dhe për të pastruar sipërfaqen e saj më pas.

Çmimi i saj është 10,91 euro, duke pasur mundësinë e blerjes së një pakete me dy njësi. Certainlyshtë sigurisht një mundësi për t'u marrë parasysh nëse punoni me iMac jashtë dhe ju doni të jepni një pikë shtesë mbrojtjeje në ekranin e kompjuterit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.