Elegancë për Mac tuaj me këto mëngë prej druri

Çdo ditë habitem më shumë nga produktet kurioze që disa prodhues të aksesorëve në Mac, por atë që kanë prezantuar djemtë në Combine nuk e prisja aspak: mbulesa druri për tastierën, Remote dhe Magic Trackpad.

Konkretisht, ofrohen tre modele:

  • Këllëf i tastierës Apple: 69 dollarë
  • Tastiera Apple + Rasti në distancë: 74 dollarë.
  • Tastiera Apple + Rasti i largët + Magjik Trackpad: 79 dollarë.

Mbulesat janë bërë prej druri arre dhe e vërteta është se në ndonjë tryezë tjetër ato mund të jenë mjaft kurioze. Sigurisht, ne as nuk e dimë sa është, pasi ato llogaritin norma jashtë SHBA.

Burimi | Mollë

Mëso më shumë | Kombinoj


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.