Nomad Rugged Pet Tag dhe Rugged KeyChain për AirTags

Etiketat Ajrore të Nomadit

Aksesorët për AirTags vazhdojnë të rrjedhin me bollëk nga prodhuesi në prodhues. Nomad është një nga këta prodhues të shumtë që janë kthyer në hedhjen e aksesorëve për pajisjen dhe disa orë më parë ka lançuar pajisje të reja për këto pajisje locator të prezantuara nga Apple gjatë muajit të kaluar.

Në këtë rast është keychain Pet Tag i thyer dhe Keychain i thyer për etiketat ajrore. Nomad është një specialist në prodhimin e produkteve që i rezistojnë goditjeve të puseve, ujit, pluhurit, etj. dhe në këtë rast ata kanë krijuar një unazë çelësi rezistente dhe një unazë çelësi për të varur AirTag në jakën e kafshës sonë.

Etiketat Ajrore të Nomadit

Në këtë rast, aksesorët për Nomad AirTag kanë një çmim zbritje për lansimin e tyre siç mund ta shohim në faqen e internetit të kompanisë dhe kjo qëndron në 29,95 dollarë në të dyja keychains. Pa dyshim, nëse jeni duke kërkuar një keychain rezistent për gjetësit e Apple, këto mund të jenë vetëm alternativa. Dhe është se ato të Apple janë të mira, por logjikisht ato mund të degradojnë me kalimin e kohës, opsionet e tjera më të lira mund të zgjasin më pak ose të japin një ndjenjë pasigurie pasi që materialet prodhuese nuk tregohen në këtë rast nuk do të kemi probleme.

Ne largohemi me ju faqen e internetit të Nomad kështu që ju mund të gjeni këto pajisje dhe shumë të tjerë. Si gjithmonë në këtë rast Ne rekomandojmë blerjen përmes faqes në internet Magnificent. pasi ato do të jenë pa tarifa të mundshme dhe është një distributor zyrtar i firmës së mirënjohur Kaliforniane.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.