Katër muaj falas të muzikës Apple për ushtarakët dhe veteranët amerikanë

Lista e NBA

Përsëri, kompania Cupertino shton një promovim të ri në shërbimin e saj muzikor streaming, Apple Music. Në këtë rast, bëhet fjalë për ofrimin e këtij shërbimi falas për katër muaj për ushtrinë amerikane dhe të gjithë ata veteranë të ushtrisë amerikane. Këto lloje promovimesh që janë të zakonshme në Apple Asnjëherë më parë ata nuk janë përqendruar kaq drejtpërdrejt në këtë grup, por ne tashmë e dimë që në Shtetet e Bashkuara gjithçka është mjaft patriotike, kështu që ky vendim nga Apple nuk na habit.

Katër muaj falas të muzikës Apple për veteranët ushtarakë dhe ushtarakë

Për të hyrë në këtë promovim të Apple Music, veteranët e luftës dhe ushtria duhet të kenë qasje në internet përmes kësaj Lidhje. Në këtë seksion Apple shpjegon se kodi i promovimit skadon më 1 gusht, kështu që të gjithë ata përdorues që nuk jeni pajtuar në shërbimin Apple Music më parë dhe janë brenda këtij grupi mund të shijojnë shërbimin kësaj here falas.

Possibleshtë e mundur që kjo ofertë të ketë lidhje me festën e 4 korrikut dhe kjo është arsyeja pse Apple ka dashur ta festojë atë me këtë grup që është mjaft i madh në vend. Logjikisht, për të hyrë dhe për të shijuar këtë ofertë, është e nevojshme të regjistroheni nga llogaria ID.me, një shërbim i palës së tretë që ofron zbritje për ushtrinë dhe veteranët në disa dyqane. Shpresojmë që Apple të vendosë të nisë promovimin falas katër-mujor të Apple Music në më shumë vende dhe ky është padyshim një mundësi shumë e mirë për të tërhequr përdoruesit në shërbim.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.