Uebfaqja e zhvilluesve të Apple është e mbyllur

krijuesit e faqeve në internet

Kur diçka mungon më pak se 3 orë derisa të fillojë WWDC 2015 zhvilluesit tashmë e kanë mbyllur uebin dhe ky është padyshim parathënia e asaj që po vjen për një kohë. Normalisht Apple kryen mbylljen e Apple Online Store kur kemi prezantimin e produkteve të reja, në këtë rast është një lajm për zhvilluesit dhe kjo është arsyeja pse faqja e internetit tashmë është e mbyllur.

Possibleshtë e mundur që kur të mbarojë ky konferencë kryesore që fillon serinë e konferencave WWDC 2015, faqja e internetit e zhvilluesit me të rejat për zhvilluesit të implementuara tashmë. Apple do të shtojë një SDK të ri në sistemet e tyre dhe kjo është pothuajse me siguri arsyeja kryesore për këtë mbyllje.

Swift gjithashtu nuk është operacional në këtë moment dhe është e mundur që versioni i ri 2.0 i gjuhës programuese Apple që u lëshua në WWDC të mëparshme të mbërrijë. E gjithë kjo shtoi dëshirën që në fillim kryesor të na bëjë pak më nervoz, domethënë, të kesh aktiv Apple Store Online në të gjitha vendet do të thotë që ne nuk do të kemi pajisje të reja, të paktën për momentin thashethemet e Apple TV o iPod i ri do të jetë në proces.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.