Fillon prodhimi masiv i AirPods 3

Bëni AirPods 3

Dje të gjithë po prisnim një "One More Thing ..." të Tim Cook dhe që ai të nxirrte nja dy të reja nga xhepi. 3 AirPodsMe Epo, na mbeti dëshira. Kuo na kishte parashikuar në mënyrë aktive dhe pasive se ky do të ishte rasti, dhe asgjë fare.

DigiTimes do të publikojë një raport nesër ku shpjegon se tani fillon prodhimi masiv i gjeneratës së tretë të AirPods. Ndoshta kompania nuk ka dashur t'i njoftojë ato derisa të ketë një vëllim të caktuar njësish të prodhuara për t'i nxjerrë ato në treg. Do të shohim.

DigiTimes pohon në një vrojtim të raportit të tij të ardhshëm se prodhimi i AirPods 3 tashmë është duke u zhvilluar. Publikimi tregtar Tajvanez shpjegon se dërgesat e para të AirPods 3 shkojnë me shpejtësi të ulët. Këto ditë më parë kishte zëra se AirPods 3 do të prezantoheshin së bashku me të renë iPhone 13, iPad mini 6 dhe Apple Watch Series 7, por nuk ka qenë kështu.

Gjithçka tregoi se Apple do të njoftonte AirPods 3 gjatë ngjarjes «Kalimi i Kalifornisë«. Ky thashethem erdhi nga analisti Ming-Chi Kuo, i cili në një shënim kërkimor që ai u dërgoi klientëve tre ditë para ngjarjes pohoi se AirPods 3 do të bënte një paraqitje në ngjarjen e djeshme.

Tani gjithçka tregon se ato do të prezantohen në ngjarjen e ardhshme të Apple që do të mbahet në tetor, për të prezantuar të renë MacBook Pro dhe softueri i ri për Mac: macOS Monterey.

Një mundësi tjetër është që Apple lëshon AirPods 3 gjatë natës dhe tradhti, pa njoftim ose prezantimMe Nuk do të ishte hera e parë që zgjoheshim në mëngjes, hynim në uebfaqen e Apple dhe gjetëm një pajisje të re, pa u njoftuar apo prezantuar. E vetmja gjë që dimë është se ato tashmë janë duke u prodhuar në masë, kështu që do të tregtohen së shpejti, me ose pa prezantim paraprak.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.