New Screenflow shton mbështetje të plotë për Mavericks

rrjedha e ekranit-4.5-0

Nëse jeni një nga ata që pëlqejnë të regjistrojnë tutoriale në ekran ose thjesht të bëjnë udhëzues video me efekte të ndryshme gjatë regjistrimit të ekranit tuaj, Screenflow është aplikacioni që keni dëshiruar pasi ju ofron të gjitha këto dhe më shumë për çfarë përveç të qenit në gjendje të regjistroni gjithçka atë që bëni ose thoni, do t'ju lejojë gjithashtu të regjistroni veten duke shpjeguar çdo hap në mënyrë që më vonë të mund të ndryshoni video me mundësi të ndryshme.

Kjo është arsyeja pse Telestream tani ka lëshuar ScreenFlow 4.5, një azhurnim i saj regjistrimi i ekranit dhe edicioni Mac duke përfshirë mbështetjen e plotë për OS X 10.9 Mavericks dhe një mori përmirësimesh të tjera.

rrjedha e ekranit-4.5-1

 • Tani mund të eksportoni dhe ngarkoni direkt skedarët tuaj në Google Drive, Facebook dhe Dropbox. 
 • Sapo të përfundojë eksporti i videos që rezulton, ngarkimi do të ndodhë në sfond duke i lejuar përdoruesit të vazhdojnë redaktimin derisa ngarkimi të përfundojë.
 • Inspektori i Menaxhimit për Kalimet: Një aftësi e re që ju lejon të identifikoni tranzicionet tuaja më të përdorura në mënyrë që ato të shfaqen në një seksion "të preferuarat". Kjo zonë gjithashtu hyn në grupin plotësues të tranzicionit.
 • Paketa e tranzicionit: Një paketë me 20 tranzicione me efekte për të krijuar një përbërje përfundimtare më kreative me një çmim prej 19.99 dollarë.
 • Shumë përmirësime dhe rregullime të tjera

Nëse jeni tashmë një përdorues i ScreenFlow mund të hapni aplikacionin dhe në "Kontrolloni për azhurnime" në menunë ScreenFlow mund të shohim se është azhurnuar në versionin më të fundit. Sidoqoftë, nëse nuk e keni blerë ende, mund ta bëni nga këtu . Ne gjithashtu kemi opsionin e disponueshëm për shkarkim nga Mac App Store në një çmimi 89.99 euro edhe pse ende nuk është azhurnuar në versionin 4.5.

Më shumë informacion - Paketa MacUpdate: 9 aplikacione për më pak 37 Euro

Lidhja - Rrjedhja e ekranit

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Manuel dijo

  Miguel Angel, natën e mirë. Pyetja ime në fjalë është si vijon:

  A ka ScreenFlow një mundësi për të filluar regjistrimin dhe se në një kohë të caktuar regjistrimi ndalet dhe fillon përsëri vetvetiu?

  Gjëja është që unë përdor programin për të regjistruar lojëra dhe nganjëherë harroj të ndaloj, të ruaj dhe të filloj përsëri regjistrimin dhe konkretisht me videon e fundit ishte 1 orë me të cilën pesha e videos shkoi në rreth 300 GB dhe e përpunuar në më shumë se 16 orë.

  Në PC unë përdor programe si bandicam dhe kjo për shembull nëse keni mundësinë të vendosni çdo 4 GB të ndalojë dhe të fillojë përsëri regjistrimin duke ruajtur skedarët që rezultojnë.

  Unë shpresoj se disa përgjigje nga ana juaj, pasi unë nuk kam parë asgjë në lidhje me të në internet.

  Faleminderit paraprakisht ... Manuel.