Aircraft Flight 3D Airlines, një lojë e re avionësh tani e disponueshme në Mac App Store

Përsëri një lojë për ata që i duan aeroplanët dhe fluturimet në modalitetin e simulimit. Ky sapo doli në dyqanin e aplikacioneve Apple dhe quhet Airlines Flight 3D Airlines. Loja na ofron një përvojë 3D për ata që duan të marrin nën kontrollet e një avioni, të kryejnë misione ose thjesht të shijojnë fluturimin falas.

Padyshim që ky lloj simulatorësh janë krijuar për të luajtur seriozisht dhe nuk është një lojë Arcade ose e ngjashme. Me këtë lojë ne do të vendosim veten në vendin e një piloti të vërtetë dhe të kontrollojmë avionin në mënyrë që ai të fluturojë dhe të arrijë destinacionin e tij në një mënyrë krejtësisht të sigurt.

Shtë e vërtetë që nuk është një imitues 100% i vërtetë, por në këtë rast është ajo që më shumë i ngjan këtij lloji të lojës në të cilën realiteti i fizikës dhe procedurat reale janë të nevojshme për të qenë në gjendje të luhet. Ne mund të shijojmë përvojën e fluturimit me një avion dhe të shijojmë disa peizazhe të bukura, përveç lojës mund të zgjedhim midis mënyrës falas ose duke përfunduar misionet dhe ne mund të marrim bonus ditor për të zhbllokuar më shumë aeroplanë. Këto janë disa nga tiparet kryesore të Simulatorit 3D të Fluturimit:

 • Imitues fluturimi me kontroll mjaft realist
 • Lëvizni nga një pikë kontrolli në tjetrën
 • Misione dhe nivele të ndryshme për të gjithë për të luajtur
 • Ligjet e vërteta të fizikës, ndjeheni si një pilot profesionist
 • Koha e lojës nuk shkon në rregull - kontrolloni reagimin tuaj

Loja është me çmim 5,49 në lansim dhe nga sa mund të shohim se nuk ofron blerjet tipike brenda aplikacionit, kështu që ajo që blejmë është e gjithë loja.

Aeroplan Sky Voyage - Fluturimi (Lidhja e AppStore)
Aeroplan Sky Voyage - Fluturimifalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.