Powerbeats 4 i ri tani janë në shitje në Walmart

Rrahjet e energjisë 4

Meqenëse kodi i versionit të fundit iOS 13 beta u shfaq imazhi i një kufjeje të re të quajtur Powerbeats 4, ka pasur shumë zëra që tregojnë për nisja e këtij brezi të katërt do të ishte afër. Sidoqoftë, me virusin koronavirus në të gjithë botën, të gjitha ngjarjet janë anuluar.

Por jo vetëm ngjarjet, por edhe të gjitha dyqanet e Apple që Apple ka përhapur në të gjithë botën, ata i kanë mbyllur dyert e tyre, përveç atyre të Kinës. Sidoqoftë, duket se nisja e Powerbeats 4 është e afërt, aq i pashmangshëm sa është tashmë i disponueshëm në dyqanet Walmart, posaçërisht në një të vendosur në një qark në New York.

Imazhi që kryeson këtë artikull, i bërë nga një përdorues dhe i cili është bërë jehonë nga mediat kryesore amerikane, konfirmoni thashethemet lidhur me karakteristikat që do të gjejmë në këtë brez të katërt. Nga njëra anë, duke filluar me ngjyrat: e zezë, e bardhë dhe e kuqe.

Një informacion tjetër që vetëm konfirmon se në të vërtetë është gjenerata e re e Powerbeats është jeta e baterisë, kohëzgjatja që tregohet në pjesën e jashtme të kutisë dhe që arrin 15 orë, ashtu si theksuan thashethemet. Powebeats 4 menaxhohen nga çipi H1 kështu që janë në përputhje me komandën zanore "Hey Siri" dhe na ofrojnë të njëjtat funksione si AirPods dhe AirPods Pro.

Ajo që nuk shtohet aq shumë është çmimi. Powerbeats 3 janë në dispozicion për 199 dollarë në Shtetet e Bashkuara, ndërsa në Walmart gjenerata e katërt shënon 149 dollarë. Likelyshtë e mundshme që meqenëse nuk është një dyqan Apple, ju mund të luani me çmimin, por jo nëse është një artikull i ri në treg.

Më shumë gjasa, është një gabim i bërë nga punëtorët e Walmart, një gabim që ata do ta zgjidhin shpejt duke e hequr atë nga raftet. Nëse marrim parasysh se në rastet në të cilat ka ndodhur i njëjti gabim, koha e nisjes është vetëm disa ditë, ka më shumë gjasa që Powerbeats 4 të dalë në treg këtë javë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.