Snowmobile Extreme Racing, tani e disponueshme në Mac App Store

Snowmobile Extreme Racing është një lojë e re në të cilën do të kënaqemi gara me motor dëbore, Stili Hill Climb 2. Bëhet fjalë për dhënien e gazit dhe balancimin e sajë me motor që të mos bjerë, dhe ne gjithashtu mund të përdorim Nitro herë pas here për të përshpejtuar më shpejt. Isshtë një lojë e thjeshtë garash, ne jemi përpara Real Racing, por për ato momente kur kemi kohë të lirë mund të jetë argëtim i mirë. Ndërsa kalojmë nivelet, terreni dhe rivalët ndërlikohen dhe kjo do të na lidhë pak më shumë në lojë. 

Bëhet fjalë për marrjen e makinës së dëborës në majë të podiumit dhe për këtë duhet të llogarisim lëvizjet që kryejmë në majë të motorit, duke i dhënë pak a shumë peshë pjesës së përparme dhe të pasme të motorit. Kontrollet për biçikletën janë tipike WSAD ose shigjetat e drejtimit, ne gjithashtu kemi shiritin hapësinor për t'i dhënë Nitro dhe për të drejtuar më shumë.

Ndërsa është e vërtetë që grafikisht nuk është një nga lojërat më të mira që kemi parë në dyqanin e aplikacioneve Mac, e vërteta është se as nuk është e nevojshme pasi që është më shumë një lojë rastësore për ato momente falas që qëndrojnë midis orëve. Loja është plotësisht falas dhe mund ta shkarkojmë në Mac që kanë të instaluar OS X 10.6.6 ose më vonë. Ka një madhësi prej pak më shumë se 81 MB dhe nuk kërkon të instalohet një kompjuter i fuqishëm.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)