Aplikacioni falas GarageBand tani i disponueshëm

ikonë garazhi

Tani kemi aplikacionin GarageBand të disponueshëm në Mac App Store falas për të gjithë përdoruesit që kanë të instaluar OS X të ri Mavericks në Mac-in e tyre. Ky është një nga ato aplikacione që mund të jenë shumë të dobishëm për ata adhurues të muzikës 'maker'.

Kjo është një aplikimi i rinovuar nga e para, krejtësisht e re dhe me një dizajn të ri për të lehtësuar detyrën e kompozimit ose retushimit të një kënge, është gjithashtu mjaft e thjeshtë për t’u përdorur. Kjo na lejon të shtojmë një ritëm të ri në këngën që kemi krijuar për të ndryshuar tingullin me çdo instrument që ka këtë mjet të shkëlqyeshëm.

garazh-mak

 

Ka disa video ku mund të shihni këngë të krijuara dhe modifikuara me këtë aplikacion duke përdorur idevices Apple dhe ato janë me të vërtetë spektakolare. Ajo gjithashtu shton Përputhshmëria iCloud që na lejon të kemi të gjitha projektet GarageBand të azhurnuara në disa kompjuterë Mac, madje na lejon të importojmë këngë nga aplikacioni GarageBand iOS direkt.

Pra, nëse jeni në OS X Mavericks dhe doni ta shkarkoni këtë mjet, nuk do t'ju kushtojë asgjë. Por në rast se tashmë e keni blerë atë më parë, do të gjeni problemin e vogël që po hasin disa përdorues dhe kjo është se do të keni të instaluar dy aplikacione, atë të blerë më parë dhe ky është i ri, pasi që është një aplikacion krejtësisht i ri.

Ky është versioni i ri i GarageBand 10.0.0 dhe është lëshuar disa orë pas mbajtjes së fjalës kryesore të Apple, me madhësi prej 749 MB.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Më shumë informacion - Si të instaloni OS X Mavericks nga e para


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

5 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   fasenciom01 dijo

  Ne nuk dimë asgjë se si do të funksionojë iWork për ta bërë atë falas për përdoruesit e iMac

 2.   Shenjtorët dijo

  Përshëndetje, kam një pyetje për të parë nëse dikush mund ta zgjidhë atë për mua edhe nëse kjo nuk është tema e duhur.

  pse iTunes (11.1.2) nuk njeh iphone 5 iOS 7. iMac Os X Mavericks mbi wifi.

  një përshëndetje dhe falenderime

 3.   Matias dijo

  Përshëndetje, unë kam një problem sa herë që përpiqem të instaloj Garage Band: Marr këtë banderolë: "GarageBand nuk mund të instalohet në" Macintosh HD "sepse kërkohet OS X 10.9 ose më i ri."

  Në kompjuterin tim thotë se unë kam versionin: 10.8.5 dhe se nuk ka më azhurnime. Nëse dikush e di se çfarë mund të bëhet për ta instaluar në kompjuter, kjo do të ishte mirë, faleminderit shumë!

 4.   Ronale dijo

  Përshëndetje! Unë kam maveriks dhe banda garege nuk do të instalohet plotësisht. Shfaqet mesazhi «Kontrolloni lidhjen tuaj të internetit duke provuar përsëri» por interneti është mirë. Faleminderit per pergjigjen.

  1.    Jordi Gimenez dijo

   Përshëndetje Ronals, u përpoqët ta fshini plotësisht aplikacionin dhe pastaj ta instaloni përsëri.

   të fala