Pothuajse 300 stërvitje për të zgjedhur në Apple Fitness

Apple Fitness +

Në Cupertino ata vazhdojnë të punojnë shumë në shërbimet e tyre për të marrë gjithnjë e më shumë përdorues, siç tregohet në ato të fundit të kryera nga kompania. Disa orë më parë ne ndamë lajmet e zgjatje falas Apple TV + falas deri në qershor për përdoruesit e saj dhe tani ne shtojmë një lajm tjetër në lidhje me shërbimet: gati 300 stërvitje të disponueshme në Apple Fitness + Sot

Për këtë shërbim që arriti dhjetorin e kaluar, është padyshim një sasi shumë e mirë trajnimi dhe e vetmja gjë për të cilën mund të pendohemi është që nuk e kemi atë në dispozicion në më shumë vende. Shpresojmë që në këtë rast Apple të vendosë dhe ta nisë së shpejti në vende të tjera pasi që me siguri kjo do të ishte shumë e suksesshme.

Apple u përqendrua në përmirësimin e shërbimeve

Lajmet e fundit tregojnë këtë të paktën, duket se në Cupertino ata po shtyjnë në maksimum për të pasur shërbimet më të mira për përdoruesit e tyre. Kjo sigurisht që është e rëndësishme për na mbani "te kapur" dhe se është gjithnjë e më e vështirë të ndalosh përdorimin e produkteve të tyre dhe për këtë arsye edhe këto shërbime.

Ajo që po ndodh me Apple TV + është shembulli i qartë. E vetmja gjë që bën është mbajnë më shumë përdorues me ardhjen e më shumë përmbajtjes. Pra, në rastin e Apple Fitness + është saktësisht e njëjta gjë sa më shumë stërvitje të kenë, aq më shumë kohë përdoruesit e tyre do ta përdorin atë. Plani Apple One është vërtet interesant për ne dhe në vendin tonë është për të ardhur keq që nuk ka asnjë Lajm dhe ky Apple Fitness +, që mund të jetë një përmirësim më shumë dhe një arsye për shumë që të abonohen edhe nëse Apple Arcade nuk përdoret, për shembull ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.