"Gëzuar ditëlindjen" në një mënyrë origjinale dhe argëtuese

      Me kaq shumë Vite të reja, Krishtlindje, Shenjtorë, ditëlindje, ditë të Shën Valentinit, përvjetorë ... është e pashmangshme të mos kesh të dhëna se si të përgëzosh dikë ... argumentet janë shteruarJ. Për t'i dhënë fund kësaj dhimbje koke vjen aplikacioni Këndo Gëzuar Ditëlindjen dhe Kalendarin që në një mënyrë super të thjeshtë na lejon të urojmë ditëlindjen partnerit, mikut, babait tonë ... në një mënyrë shumë origjinale.

      Këndo Gëzuar Ditëlindjen dhe Kalendarin, tani në dispozicion falas në App Store dhe që mund ta shkarkoni direkt në fund të këtij artikulli, lidhet në mënyrë të përsosur me të Facebook në mënyrë që të mos harroni kurrë ditëlindjen e miqve dhe familjarëve tuaj.

Disa mënyra për të uruar ditëlindjen. 

         me Këndo Gëzuar Ditëlindjen dhe Kalendarin Ju mund të përgëzoni në mënyra të ndryshme, origjinale dhe argëtuese:

  • Ju mund të krijoni dhe dërgoni një kartolinë virtuale me një këngë të personalizuar me emrin e "djalit të ditëlindjes" dhe të kryer nga profesionistë si në Facebook dhe Twitter ose përmes një mesazhi, e-mail ose WhatsApp.
  • Ju mund ta personalizoni mesazhin që do të shfaqet në kartolinën virtuale.
  • Dhe gjithashtu mund të rezervoni një telefonatë për momentin e dëshiruar duke uruar ditëlindjen: vetë aplikacioni kujdeset të telefonojë për ju.

Përveç kësaj, Këndo Gëzuar Ditëlindjen dhe Kalendarin Ajo ka një bazë të të dhënave me më shumë se 500 emra në mënyrë që askush të mos "largohet" dhe ju do të jeni në gjendje të shihni pamjen paraprake të kartolinës virtuale të urimit dhe të dëgjoni këngën e personalizuar përpara se ta dërgoni atë.

Mund të bëni që telefoni celular të bie automatikisht përmes një kohëmatës.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.