Beats Studio Buds zyrtarisht u prezantua me anulim aktiv të zhurmës dhe 5 orë autonomi

Beats Studio Buds

Pas disa muajsh thashetheme, rrjedhje imazhesh dhe të tjerash që tashmë i kemi Kufjet pa tel Beats Studio Buds zbulohen zyrtarisht por nuk janë ende në dispozicion për blerje.. Këto kufje të reja Apple duken shumë si AirPods Pro por pa pjesën e poshtme të rrjedhës.

Beats Studio Buds

Këto janë disa nga specifikimet kryesore e Studimeve të reja Studio:

 • Kuverta akustike e personalizuar sjell tingull të fuqishëm dhe të ekuilibruar
 • Anulimi i Zhurmës Aktive (ANC) bllokon zhurmat e jashtme për tingullin gjithëpërfshirës
 • Kur dëshironi të zbuloni se çfarë po ndodh rreth jush, shumë e lehtë: aktivizoni mënyrën e tingullit të ambientit
 • Mund të lidhet lehtësisht me një prekje me pajisjet e Apple dhe Android
 • Cilësi e shkëlqyeshme e zërit për thirrjet dhe ndërveprimet me ndihmësin e zërit falë dy mikrofonëve me teknologji të formimit të rrezeve
 • Zhurmat e valëve pa tela të djersës dhe ujit (vlerësuar me IPX4)
 • Jastëkët e butë të veshëve të disponueshëm në tre madhësi për kufje komode, jo lëvizëse që izolojnë në mënyrë të përsosur zhurmën
 • Deri në 8 orë rishikim audio1 (deri në 24 orë gjithsej me akuza xhepi)
 • Ju mund ta aktivizoni Siri vetëm duke thënë "Hej Siri"
 • Teknologjia Bluetooth® e klasës 1 udhëheqëse në industri ofron diapazon më të gjatë dhe më pak ndërprerje
 • Kabëll universal i karikimit USB-C

Beats Studio Buds

Dhe disa më shumë. Kufjet janë në dispozicion në tre ngjyra të bardha, të kuqe dhe të zeza por më e mira nga të gjitha duket se lidhet me çmimin e tyre dhe është se këto të reja Beats Studio Buds Tienen një çmim lansimi në faqen e internetit të Apple prej 149,95 euro. Një çmim mjaft i ngushtë duke marrë parasysh se ato janë "AirPods Pro" nga Apple, po, dorëzimi nuk ka një datë të saktë siç mund ta shohim në faqen e internetit të Apple "Dorëzimi në dispozicion këtë verë".


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.