Growl, sistemi përfundimtar i njoftimit

gërmim-ofertë

Këtë mëngjes ne bëmë jehonë në Twitter, se aplikacioni Growl ishte në shitje 0,89 € për një kohë të kufizuar dhe është akoma me këtë çmim, është në versionin e tij 2.0.1 dhe ne rekomandojmë seriozisht instalimin e tij në Mac tuaj.

Padyshim që ka shumë sisteme njoftimesh, por ky është një nga ata që ne rekomandojmë, kohët e fundit kemi bërë një artikull për të konfiguruar Qendra Origjinale e Njoftimit të Luanit MalorKëtë herë do të shohim një aplikacion jashtë Apple, për menaxhimin e njoftimeve.

Le të fillojmë, natyrisht, duke blerë aplikacionin nga Mac App Store, mos harroni se në këtë moment ai ka një çmim prej më pak se 1 euro, 0,89 euro për të qenë i saktë, së shpejti do të kthehet në çmimin e tij normal që nuk është tepër i shtrenjtë për atë që është në të vërtetë na ofron 3,59 €. Ne mendojmë se do të jetë gjatë gjithë fundjavës me kete ulje 75%, por nëse keni mundësi, mos prisni deri në ditën e fundit për ta blerë.

rënkim-ofertë-1

Pasi të instalohet, e vetmja gjë që mbetet për të bërë është të shijojmë atë, ne mund të shtojmë të gjitha aplikacionet që duam në mënyrë që ato të shfaqen në qendrën e njoftimeve, të konfigurojmë vendin ku duam që të shfaqen njoftimet, madje kemi një histori brenda preferencave për të shikoni njoftimet më të fundit, Për më tepër, duke qenë plotësisht në spanjisht është shumë e lehtë për tu konfiguruar, nëse akoma nuk e keni atë në Mac tuaj mos prit më, ky është shansi yt.

Më shumë informacion - Konfiguroni qendrën e njoftimeve, në OS X Mountain Lion


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Alejandro Artiles Castilian dijo

  Në AppStore ka 114 komente negative… me të vërtetë mendoni se ia vlen?

  1.    Jordi Gimenez dijo

   Alejandro i mirë, sepse mendoj se Growl është përmirësuar shumë me kalimin e kohës, nëse e shikoni nga afër, 114 negative janë bazuar në versionet e mëparshme. Shtë e qartë që nuk kam të vërtetën absolute, më keq e dua atë dhe e plotëson shumë mirë ML.

   të fala

  2.    Louis Padilla dijo

   Unë e kam përdorur atë që para se të ishte në Mac App Store, dhe për mua është një nga aplikacionet themelore për OS X. Në fillim ai kishte probleme, por tani funksionimi i tij është i saktë.