Dizenjoni kartolinat tuaja të Krishtlindjeve me Happy Holidaze

Mungon më pak se 10 ditë për ta bërë Krishtlindjen, një periudhë e vitit në të cilën të gjithë bëjmë më të mirën për të takuar miqtë dhe familjen që nuk i kemi parë për një kohë të gjatë, veçanërisht nëse ata janë jashtë vendit tonë. Sidoqoftë, nuk është gjithmonë e mundur, por ne mund ta kompensojmë mungesën tonë me një kartë të Krishtlindjes.

Kur bëhet fjalë për dërgimin e një kartoline të Krishtlindjes, ne mund të zgjedhim ato klasike që mund t'i gjejmë në çdo dyqan. Por nëse duam që kartolina të jetë e dashur, më e mira që mund të bëjmë është projektojeni vetë përmes një aplikacioni specifik. Happy Holidaze është një aplikacion perfekt për këto detyra.

Gëzuar Holidaze na lejon hartoni kartën tonë të Krishtlindjes në një mënyrë shumë të shpejtë, të thjeshtë dhe pa pasur njohuri të shkëlqyera për dizajnin. Kur dizajnoni kartolinën tonë të Krishtlindjes, aplikacioni do të na drejtojë hap pas hapi. Së pari, duhet të shtojmë imazhin që duam të jemi pjesa qendrore e kartolinës. Së dyti, ne duhet të krijojmë kornizën që i përshtatet më së miri shijes sonë.

Më në fund, ne mund të shtojmë tekstin dhe / ose elementë të ndryshëm dekorativë për të personalizuar urimin tonë për Krishtlindje. Ne gjithashtu mund të krijojmë një sfond për kartolinën tonë, të shtojmë mbetjet dhe tekstet ... ajo gjithashtu na lejon të ruajmë kartolinën që kemi bërë si model, për të qenë në gjendje ta ripërdorim atë në vitet në vijim. Nëse nuk duam të komplikojmë jetën tonë, Gëzuar Holidaze, na ofron një seri modelesh në të cilën duhet vetëm të shtojmë fotografitë që duam, të editojmë tekstin dhe kaq.

Happy Holidaze është në dispozicion në Mac App Store për vetëm 12,99 euro, një çmim që me siguri do të largojë shumë dhimbje koke nëse jemi përpjekur të krijojmë kartolinën tonë për disa javë, por nuk e kemi gjetur atë që na pëlqen.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.