Dizenjoni logot tuaja me Pro Logo Maker

Nëse kemi ndërmend të hapim një biznes ose institucion me të cilin përballet publiku, ne jo vetëm që duhet të marrim parasysh emrin që do të përdorim, por gjithashtu, nëse duam të njihemi lehtë, duhet të krijojmë një logo të mrekullueshme. Nëse kemi mjaft para, ka të ngjarë që këtë punë t'ia lëmë një krijuesi.

Nëse nuk është ky rast, ne mund t'i drejtohemi miqve tanë ose familjes me më shumë imagjinatë. Nëse imagjinata nuk shkëlqen në familjen tonë, ne mund të përdorim një aplikacion për të krijuar logot në një mënyrë shumë të thjeshtë. Sot po flasim për Pro Logo Maker, një aplikacion me të cilin krijimi i logos së kompanisë sonë do të jetë një detyrë shumë e thjeshtë.

Projektimi i një logo tërheqëse do të na ndihmojë ndërtojmë një markë rreth biznesit tonë. Falë Logo Maker, ne mund të krijojmë logo në një mënyrë argëtuese dhe të thjeshtë, në sajë të gjeneratorit të tij të logos që na lejon të lëshojmë imagjinatën tonë. Nëse tashmë e kishim një në mendje, ose duam të rinovojmë modelin e vjetër të kompanisë sonë, falë opsioneve të ndryshme që na ofron, ne mund t'i japim asaj një prekje të re.

Logo Maker na ofron një larmi e gjerë kategorish ku do të gjejmë logot e pothuajse çdo lloji, logot që më vonë mund t’i rregullojmë sipas shijeve ose preferencave tona. Përveç kësaj, ne mund të shtojmë ndonjë imazh, të ndryshojmë ngjyrat, të shtojmë tekst ... Ok, e gjithë kjo është shumë e bukur, por sa kushton aplikimi?

Logo Maker Pro është një aplikacion që mund ta shkarkojmë falas përmes lidhjes që lë në fund të këtij artikulli. Por nëse duam të kemi në dispozicion një numër të madh opsionesh dhe modelesh të disponueshëm për vetëm 6,99 euro, ne mund të zhbllokojmë të gjitha funksionet. Kjo blerje është në dispozicion përmes vetë aplikacionit dhe vështirë se është një shpenzim kur krahasohet me atë që një projektues mund të na ngarkojë.

Logo Maker - Monogram Design (Lidhja e AppStore)
Logo Maker - Dizajn monogramfalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.