"Tani dhe Pastaj" do të jetë seria e parë nga një kompani prodhuese Spanjolle për Apple TV +

prodhime bambu

Ne vazhdojmë të flasim për lajmet që do të vijnë në muajt e ardhshëm për shërbimin e transmetimit të videove të Apple me seritë Tani dhe Atëherë, një seri dygjuhëshe në Spanjisht dhe Anglisht prej të cilave Apple ka fituar të drejtat sipas djemve të Afati i fundit.

Ky serial i ri është krijuar nga Ramón Campos, Gema R. Niera dhe Teresa Fernández-Valdés, e njëjta skuadër që mund të gjejmë pas disa serialeve Spanjolle si p.sh. Velvet, Grand Hotel y Vajzat kabllovike. Në punën e prodhimit ka kompania spanjolle e prodhimit Bambú Producciones.

Siç mund ta lexojmë në Deadline:

Vendosur në Miami dhe me një kast tërësisht hispanik, Tani dhe Atëherë eksploron ndryshimet midis aspiratave rinore dhe realitetit të moshës madhore, kur jeta e një grupi miqsh më të mirë nga kolegji ndryshon përgjithmonë pasi një fundjavë kremtimesh përfundon me njërin prej tyre të vdekur. Tani, 20 vjet më vonë, pesë të tjerët janë ribashkuar pa dëshirë për një kërcënim që vë në rrezik botën e tyre në dukje të përsosur.

Ky botim i njëjtë, thotë se Giden Raff, do të jetë përgjegjës për drejtimin e dy episodeve të para përveç kryerjes së punës si producent ekzekutiv i serialit. Skenari është nga Ramón Campos dhe Gema R. Niera, ndërsa në punën e prezantuesit janë Ramón Campós dhe Teresa Fernández-Valdés, pronarë të kompanisë së produksionit.

Si zakonisht, për momentin është e panjohur se kur është planifikuar për premierë ky serial i ri, një serial që bashkohet Acapulco, një tjetër prodhim që sdo të xhironi në spanjisht dhe anglisht për Apple TV +.

Acapulco, është një komedi ku gjejmë Aktori meksikan Eugenio Derfez si në punën e produksionit ashtu edhe në rolin e aktorit kryesor.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.