Hiqni kokrrat nga fotot tuaja me Photo DeNoise për vetëm një euro

Hiqni kokrrat nga fotot tuaja me Photo DeNoise për vetëm një euro

Kushtet e këqija të ndriçimit janë një nga makthet më të këqija për çdo fotograf, veçanërisht për të gjithë ne që jemi fotografë në nivelin e përdoruesit dhe që nuk përdorim mjete profesionale që na lejojnë të eleminojmë defektet në fotografitë tona dhe të përmirësojmë cilësinë e tyre. Kush nuk ka në bibliotekën e tyre fotografike fotografi të çuditshme me atë efekt kokërr të padëshiruar të shkaktuar nga ndriçimi i ulët?

Foto DeNoise nga Movavi është një softuer për Mac që është perfekt në këto situata sepse zvogëlon zhurmën vizuale në fotot që janë bërë në kushte të papërshtatshme të ndriçimit. Cfare ka me shume, funksionimi i tij në shumë e thjeshtë, rezultatet e saj janë të pabesueshme dhe çmimi i saj tani është hedhur. Mos e humb atë!

Lamtumirë kokërr në fotot tuaja

Ne vijmë të enjten. Fundjava tashmë mund të perceptohet nga pesë shqisat dhe një e dhënë e mirë është oferta që unë ju sjell sot; Si çdo të martë dhe të enjte, fushata "Shitjet e Mac App Store" na ofron një aplikacion pagese me ulje të pabesueshme dhe kësaj radhe është radha e Foto DeNoise, një aplikacion që Do ta bëjë më të lehtë për ne që të eliminojmë zhurmën e shkaktuar nga ndriçimi i keq në fotot tona.

Si të gjitha aplikacionet që vijnë me vulën Movavi, Foto DeNoise shquhet për të saj e lehtë për t'u përdorur pasi me vetëm një klikim fotot tuaja do të duken "tepër të mprehta dhe të pastra".

Foto DeNoise Movavi Kjo i lejon eleminoni efektin kokrrizor Sa të shëmtuara fotot tona, sidomos ato që bëjmë natën ose në hapësira të ndriçuara dobët. Thjesht duhet të aplikoni një nga filtrat që vijnë si parazgjedhje në aplikim me shkallë të ndryshme të intensitetit (të butë, më të fortë dhe ekstrem) për të hequr automatikisht papërsosmëritë ekzistuese. Megjithëse mund të rregulloni manualisht cilësimet për të marrë një rezultat më të saktë.

Ky aplikacion përfshin funksione të tjera shtesë si prerja, rrotullimi, ndryshimi i madhësisë së fotove ose eksportimi i saj në formate të ndryshme si JPEG, BMP, PNG, TIFF dhe të tjera.

Foto DeNoise Movavi Ka një çmim të rregullt prej pesëmbëdhjetë eurosh por deri nesër, 19 maj, mund ta merrni për vetëm 1,09 €.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.