HomePod dhe Beats në ofertë për punonjësit

Apple lançon HomePod

mollë po u ofron punonjësve të saj zbritje me lëng në dy pajisje që nuk kanë qenë mbretërit e shitjeve të kompanisë. HomePod dhe Beats, do të jenë shumë më të lira, deri në pesëdhjetë përqind zbritje do të ketë, për shembull altoparlanti inteligjent.

Një nga arsyet që analistët që i kanë bërë jehonë lajmit është se Apple mund të jetë duke u hequr qafe aksionet në këto dy artikuj. A do të kemi versione të reja në afat të shkurtër?

Apple dëshiron të heqë aksionet në HomePod dhe Beats me këto marrëveshje të brendshme

Dihet që Apple ka vënë në dispozicion të punonjësve të saj, ulje të larta në HomePod dhe Beats, sepse kompania dëshiron të fillojë heqjen e këtyre produkteve nga depoja.

Me këtë ofertë, HomePod qëndron në gjysmë çmimi. Sa i përket Beats, zbritja e saktë nuk dihet, por ne flasim për një sasi shumë të vogël.

Kompania e mollëve nuk ka dhënë asnjë shenjë jete për arsyet pse këto oferta, por siç thamë, arsyeja më e arsyeshme është se ato nuk janë produkte shumë të kërkuara, mund të ketë një tepricë njësish dhe mënyra më e mirë për ta zvogëluar është duke marrë këto oferta. Sa keq që është vetëm për punonjësit.

Asgjë nuk është thënë në lidhje me mundësinë që ne po përballemi me "vdekjen" e HomePod dhe Beats për t'u takuar në të ardhmen e afërt versione të reja të të dy produkteve. Ashtë një goditje e gjatë sepse për momentin nuk është përmendur në asnjë rast, por me Apple gjithçka është e mundshme, ne tashmë e dimë.

Nëse njihni ndonjë punonjës, mund t'i tregoni atyre në lidhje me këtë ofertë dhe të merrni një nga këto artikuj me një çmim shumë të mirë. Në fakt, gjithmonë është thënë se është më mirë të kesh dy HomePods sesa një. Tani mund t’i keni me çmimin normal të vetëm një. Anshtë një ide.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.