Hydra 4 i bën imazhet tuaja më të qarta në Mac-un tuaj

hidra-drejtuar-mak A keni parë ndonjëherë një fotografi që e doni dhe që doli shumë e errët ose që sfondi është shumë i lehtë dhe pendoheni? Mirë duke pasur Hydra 4 mund t'ju japë atë "dritë" që aq shumë keni dashur për atë fotografi në fjalë

Hydra 4 ju lejon të krijoni imazhe me një diapazon të gjerë Dinamik (HDR). Këtë funksion e kemi në iPhone. Në fakt, procesori i fotove iPhone na lejon të marrim fotografi mjaft të kompensuara në dritë, domethënë që e gjithë fotografia ka një nivel mesatar drite dhe kjo imazh është gjëja më e afërt me atë që perceptojnë sytë tanë. Por kamerat e tjerë, madje edhe DSLR, nuk e kompensojnë atë pasi ata mund të kërkojnë efekte të tjera. Në këtë rast, Hidra 4 do t'ju ndihmojë shumë.

Prandaj, Hydra 4 do të bashkojë shumë fotografi për të marrë një imazh më natyral. Hydra 4 nuk ndalet këtu. Nga njëra anë na lejon të kryejmë rregullime tipike të fotografisë, kontrasteve, ekspozimit, etj, por gjithashtu filtra, shumë praktike në mënyrë që të mos e detyroni veten të ndryshoni aplikacione për të përfunduar redaktimin. Në të njëjtën kohë përfitoni nga të gjitha tiparet e reja që sjell Mac OS X:

 • Optimizimi për Metal 
 • Ndërfaqja e tejdukshme.
 • Rreshtimi automatik i imazhit.
 • i mëparshëm për të krahasuar fotografinë origjinale dhe rezultatin përfundimtar.
 • Importimi i imazheve në formate të ndryshme: JPEG, RAW, HDR, EXR.
 • Pasqyrimi (përpunimi i imazhit) ultra shpejtë.
 • Integrimi me aplikacionin Apple Photos. Nëse përdorni aplikacionin vendas Apple nuk do të duhet të eksportoni fotografi dhe kurseni shumë kohë

ndërfaqja-hidra Aplikacioni është në dispozicion për Kapiteni Mac OS X dhe është gati për të MacOS Sierra, dëshmi e përfshirjes së zhvilluesit me aplikacionin. Mund të gjendet në Apple Store ose në faqen zyrtare të internetit me një çmim prej 59,99 €. Megjithatë, aktualisht aplikacioni mund të blihet me 25% zbritje me një çmim prej 44,99 €

Nëse keni versionet e mëparshme të Hydra: Hydra 2 ose Hydra 3, azhurnimi në versionin 4 do t'ju kushtojë 29,99 €. Edhe pse nëse e keni blerë në faqen zyrtare të internetit pas 1 korrikut, mund ta merrni versionin 4 falas dhe madje ofroni atë miqve tuaj me 33% zbritje.

Së fundi, nëse në këtë moment thjesht dëshironi ta provoni (opsion që unë gjithmonë e vlerësoj), ju mund ta bëni atë në faqja e internetit e zhvilluesit.

[ID 1111590907]


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.