Dizajni i shiut mStand për MacBook Gold 12 inç

qëndrojnë-artë-solo

Isha befasuar këndshëm kur munda të shoh në faqen e internetit të Apple mbështetjen për MacBook 12 inç se sot do t'ju tregojmë. Isshtë një mbështetje e quajtur mStand, projektuar dhe prodhuar nga kompania Dizajn shiu për MacBook 12 inç. Shtë e qartë se fakti që ne ju paraqesim një stendë të këtij lloji nuk është asgjë e re, por është nëse jua themi atë do të jeni në gjendje të zgjidhni të njëjtën në dy ngjyra që deri më tani nuk e kemi parë kurrë në këtë lloj produkti ose që të paktën nuk është aq e zakonshme ta shikoni. 

Siç e dini tashmë, MacBook 12 inç filloi të shitej në tre ngjyra, argjendi i vjetër, gri hapësira dhe ari. Pothuajse një vit më vonë Apple azhurnoi karakteristikat e së njëjtës dhe shtoi një ngjyrë të re, rozë ari. Epo, stenda që do t'ju tregojmë sot, e cila është e para që të paktën unë shoh në këto ngjyra, është një stendë që ju do të jeni në gjendje ta blini plotësisht për t'u përputhur me ngjyrën e MacBook tuaj. Kjo kompani tashmë kishte hedhur një në treg në argjend, e përfunduar me MacBook Air aktual ose MacBook Pro Retina, por tani është Vetë Apple shpall në faqen e saj të internetit modele në dy tone të tjera, gri dhe ari. 

Nëse kur të ktheheni në shtëpi përdorni MacBook 12 inç si një kompjuter desktop me një tastierë magjike dhe një mouse magjik, sigurisht që do ta doni këtë stendë dhe është krijuar që të jetë në gjendje ta mbajë laptopin tuaj më lart shumë më e lehtë për të punuar me të kur planifikojmë të kalojmë një kohë të gjatë para tij. Duke punuar për shumë orë me një kompjuter portativ që na bën të kemi një qafë të përkulur, herët a vonë, ne fillojmë të vuajmë nga dhimbja e shpinës. 

këmbë-ari-ballë qëndroj-hapësirë-gri-e pasme qëndron-ari-3d

Për këtë, ata të Rain Design kanë hedhur në treg mbështetjen mStand. Një stendë me një përfundim alumini të anodizuar në dy të gjitha saktësisht me ato që Apple ka përdorur në MacBook 12-inç. Njëri nga modelet është në ngjyrë gri dhe tjetri në ar. Çmimi i tij është 59,95 euro dhe mund ta merrni në faqen e internetit të Apple. Pa dyshim që është një mundësi shumë e mirë që kur e pashë doja ta ndaja me ju. Çfarë mendoni për këtë mbështetje?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.