iCompta, një aplikacion fantastik i kontabilitetit

Imazhi i Ri

Ky është një tjetër nga shumë aplikacione të kontabilitetit atje për Mac, por sigurisht që duket si një nga më të mirët nëse marrim parasysh se si bashkohen katër gjëra: dizajni, performanca, gjuha dhe integrimi me iOS.

Me iCompta kemi mbështetje amtare për gjuhën spanjolle, duke na lejuar të menaxhojmë financat e disa seksioneve njëkohësisht dhe gjithashtu me mundësinë e hyrjes në përdorues të ndryshëm dhe llogari mbrojtëse me fjalëkalim.

Menaxhimi i llogarisë bankare, regjistrimi i kartelës, caktimi i transaksioneve ... me pak fjalë, pothuajse gjithçka që mund t'ju duhet.

Lidhja | iCompta


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.