Përurimi i dyqanit K-tuin në rrugën Arenal (Madrid)

Macbook Air

Këtë të enjte ne ishim të ftuar nga K-tuin me rastin e përurimit të ndyqan i ri në Madrid (C \ Arenal).

Për ne ishte mundësia perfekte për të prezantuar blogun para atyre që janë përgjegjës për K-tuin dhe, rastësisht, të bëjmë disa fotografi me një të re. MacBook Air 😉

Nga rruga, nuk kishte asnjë gjurmë të iPhone, shihet se derisa të dalë zyrtarisht në Spanjë ata nuk dëshirojnë që ai të shihet shumë nga ky lloj dyqani.

Këtu janë disa fotografi të tjera të ngjarjes.

Macbook Air

k tuin


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.