Instrumentet Native lëshojnë versionin e modelit Kontakt 4.2 Beta

kontakt-beta.jpg

Kompania e zhvillimit të aplikacioneve Native Instruments ka lëshuar versionin beta 4.2 të kampionit të saj Kontakt, të ngarkuar me të gjitha llojet e përmirësimeve, veçorive të reja dhe azhurnimeve kryesore.

Ky version i ri përfshin një format të ri binar që pretendon të jetë më efikas. Efekti i konvulsionit tani funksionon me zero vonesa, janë shtuar formate të reja importi dhe mbështetja për skedarët REX dhe formatin VST tani përfshihet në Mac OS X në 64-Bit.

Versioni i ri i Kontakt 4.2 Beta tani është në dispozicion nga Native Instruments por vetëm për përdoruesit e regjistruar. Mund të merrni më shumë informacion dhe të regjistroheni nëse dëshironi të provoni Kontakt 4.2 Beta për Mac nga KETU.

Fuente: Hispasonic.com


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.